Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül havonta egy...

Mennyibe kerül havonta egy bölcsis, illetve egy óvodás gyerek?

Figyelt kérdés
Bölcsidíj+csoportpénz+étkezés mennyire jön ki kb. egy hónapra?
2012. jan. 1. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1 bölcsis és egy 1 ovis gyerekem van. Csoportpénz sehol sincs.

Fejenként a kaja: 8200-8500 Ft, a tisztasági csomag: kb. 1000 Ft, a heti gyümölcs: kb. 300 Ft.

A bölcsibe ezen kívül nem kell más.

Az oviba havonta van valami program, az kb. 1000 Ft. Ezen kívül persze ezer dolgot lehet bevinni, pl. a bölcsibe ásványvizet, rágcsálnivalót, az oviba mézet, lekvárt stb.

Tehát a bölcsi kb. 9500 Ft, az ovi pedig 10500 Ft, vagyis összesen kb. 20000 Ft.

2012. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

húha. köszönöm, drágább a gyerek, ha intézménybe jár.


Nem tudom, ki szavazgat le, én köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt, és hasznosnak ítéltem mindenki válaszát.


A bölcsipénz meg felháborító, mert hiába nagy az egy főre eső jövedelem, ha azért kell gürcölni, hogy az ember a hitelt fizetni tudja, szerintem keveseknek van hitelmentes lakása/háza.

2012. jan. 2. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!