Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam szeptemberben múlt 2...

Kisfiam szeptemberben múlt 2 éves és szeretném megoldani a kukackérdést! Ti mikor kezdtétek el és hogyan?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kukackérdést?
2011. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit kezdtünk el mikor? :O mosni, hátrahúzni???
2011. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel másképp a kérdést! Mit szeretnél tudni?
2011. dec. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az a kérdésed, hogy hogyan kerülhetitek el a műtétet?! Nem?

A fiam két éves, és alig volt neki eddig luk, pedig kb. 2 hónapos kora óta minden fürdésnél próbálgatom felhúzni. Na nem eröltetésre kell gondolni, csak mintha kicsit be akrnám járatni. Eddig kb semmi eredmény nem volt. A doki néni is azt mondta, hogy nem is kell, majd akkor, ha már lekerül a pelenka. A pelenka még nem került le, de már bilibe, vécébe szokott pisilni, kakilni, és kb. 2 hónapja már nagyobb is a luk, jobban feljön neki. Sajnos nem bízom benne, hogy mi el tudjuk kerülni a műtétet, mert még mindig nagyon naem jön fel, de már haladunk. Majd ha tényleg pelus nélküli lesz, majd akkor kezdek aggódni, vagy valamit gyorsban kitalálni a doktornővel együtt....

2011. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 év 3 hónapos. 2 éves státuszon nézte a dokinő, de azt mondta, hogy majd 3 évesen visszatérünk rá. Pedig az én fiam akkor már egyáltalán nem hordott pelust, mert nappalra 20, éjjelre 23 hónapos korától nincs pelusa. Egy pici lyuk van ott neki, egyáltalán nem jön hátra, pedig azért már jó ideje nincs pelus... Pár hetes kora óta minden fürdésnél húzzuk neki, de nem enged... Majd ha 3 éves korára sem jön fel, akkor kell elmennünk gyereksebészhez, aki előbb krémet ír fel, végső esetben műt...
2011. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Születése óta húzogattam neki picit mindíg. 2 évesen szobatiszta lett és rá kb 3 hónapra teljesen feltudtam neki húzni szépen.
2011. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!