Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most tényleg! Mi ez a krupp?...

Most tényleg! Mi ez a krupp? Bele lehet halni? Befullad, értem. De meg is fulladhat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 22:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
kinyitottam az ablakot, a redőny résein jön a levegő.két takaróval van betakarva, de az előbb izzadt, pedig nem lázas.sapkát adjak rá?
2011. dec. 28. 22:48
 12/25 anonim ***** válasza:
Én inkább levennék róla egy takarót és úgy nézném meg hogíy izzad-e.
2011. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

akkor még egy takaró volt rajta és az ablak se volt nyiva.mikor nem izzadt már akkor nyitottam ki az ablakot.

ja, és felébred ha fullad?vagy mindenképp ugat is?3.5éves.

2011. dec. 28. 22:53
 14/25 anonim ***** válasza:

A saját kisfiamnál szerzett tapasztalataimból kiindulva: mindig felébredt és sírt nagyon, illetve ugatott is. Mindenképpen nyugtasd meg, mert Ő nagyon megijed ilyenkor és még jobban kapkod levegő után.

Én most azt csinálnám, hogy felöltöztetném és kinyitnám totál az ablakot, jól lehűteném a szobáját. Aztán csukott ablaknál altatnám, mert így nem szűrődnek be kintről zajok, nyugodtabban alhat Ő is, és Te is jobban meghallod ha baj van.

2011. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
kertesházban vagyunk, nincs zaj, meg vele fogok aludni.sapkát adjak rá?
2011. dec. 28. 23:01
 16/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én nem szoktam, szerintem az nagyon zavaró. Ha vele alszol akkor inkább valamit teríts a kis fejére. Lepedőt vagy valami hasonlót.

Gondolok Rátok, majd írd meg holnap mi volt az éjjel!

2011. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
köszi.jó éjt
2011. dec. 28. 23:06
 18/25 anonim ***** válasza:
Nektek is! És nyugalom, nem lesz semmi baj!
2011. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

22:57-es nagyon jol irta.

Mi is krupposok vagyunk,elgveszelyesebb besorolasban,mar 5 napot voltunk korhazban eletveszelyes allapotba kerult a legelso alkalommal.Kiokitottak mindennel.

Elso : a sulyos rohamos kruppot,altalaban kozel 40 fokos nagyon magas laz kiseri ejjel. Ejjeli betegseg. Tehat nappal enyhul a tunet. A megelozessel elkerulheted,hogy bekrupposodjon ejjel. PArasitot kell tenned a szobajaba,sokat legyetek nappal kint,ha ejjel hallod,az ugato,kohogest,es levegoert kapkod,azonnal oltoztesd be es vidd ki a hidegbe meg enyhul neki. Utana nyitott ablaknal altasd,oltoztesd fel. Mia korhazban 5 napig tarva nyitott ablaknal aludtunk decemberben -10 fokban ejjel. INHALALO keszulek hasznalata Salvus vizzel. Ha a gyermeked orvosilag "iagzolt" kruppos,a gyermekorvos felirja receptre a keszuleket,es igy olcsobban megveheted.Nekunk a korhazban 3 orankent csinaltak az inhalalast. Szoval ha midenzek ellenere(nem orak) nem mulik,es ugy erzed most jott el a pillanat hogy mentot hivnal,akkor kell az eletmento ugynevezett zold kup. Nekem a korhazban igy tanitottak,meg papirt is adtak mit kell csinalni...Kitartas,a lenyeg ne idegeskedj,neked nyugodtnak kell maradnod,aludj a szobajaban es figyelj a jelekre,otthon is kezelheto,nekem is sikerult mar tobbszor,es nem lett korhaz.Ird meg mi volt,drukkolok,minden rendben lesz!!!Ha nincs nagyon magas laza,akkor nem annyira sulyos,ne izgulj!Kitartas!Udv

2011. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Belehalhat, de ha hallod, h sípol, vidd hidegre - nyáron (mivel akkor éjjel is meleg van) egyik ismerősünk betette a a fagyasztóládába a gyerekét, hisz máshol nem talált hideget. :) Működött, a kiscsajnak semmi baja nem lett, aztán már jöttek is a mentők.
2011. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!