Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A krupp mindenképpen kórházi...

A krupp mindenképpen kórházi kezelést kíván?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ...nekem a rohamok nem múltak el itthon (3 éves volt a lányom amikor elkezdődtek nála a befulladások,most nyáron lesz 8 éves!!!) és MINDEN rohamnál mentőt kellett hívnom,:( Hiába mondták,hogy nem kell megijjedni a tünetek veszélyesek ugyan de és ijesztőek......meg fog hamar gyógyulni!Annyit tudtam segíteni,hogy a mentőkig vagy a kinyitott hüttő előtt vagy kinnt a hideg levegőn vártam meg az orvost!Előtte adtam Ambroxol-q,Calcimuscot és a Rectodent kúpot.A kórházba csak a szteroid segített....sajnos!

Amikor kisebb volt ....évente kb.4-5 alkalimmal voltunk így most évente 1x fullad be!

Remélem ....minden rendben lesz!Jobbulást kívánok nektek!

2010. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig 2x voltunk kórházban, mind a 2 alkalommal benyalt valamit, legutóbb kétoldali tüdőgyulladást. 3 éves. Most, ha már gyanús a köhögés, adom be neki a Rectodeltet. Remélem nem lesz rosszabb, mert nem akarok vele kórházba kerülni.

Köszönöm a válaszod!

2010. jún. 8. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Nekünk is sokszor lett tüdőgyulladásunk ...sajnos ..szövödményként előfordulhat....!Most kezdtétek az ovit tán??

Kinövi nyugodj meg!!Nekünk azt mondta mindig a Doki,hogy a fehérbörű kékszemü gyermekek betegsége a krupp!

Az én lányom nyolc éves és még mindig befullad bár ,kevesebbszer!!

Minden jóó!t

2010. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az jó, az én gyerekem barna szemű.:) Mondjuk az apja volt nagyon kruppos kicsinek, így sajnos örökölte a hajlamot...
2010. jún. 8. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kruppos voltam(még most is vagyok). Mi hál' Isten nem sokszor voltunk kórházban emiatt, csak 1x-2x. Én rektodel kúpot és fluimicil ivósat kaptam, meg volt ilyen párologtatós gépünk, amibe paxirazolt és sós vizet tettünk. Az orvosok azt mondták, h legkésőbb 11-12 éves koromra kinövöm, ehhez képest még most télen is volt kruppom 17 évesen; csak nem ébredtem fel éjszaka, hanem reggel vettem észre.
2010. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 évesen lett kruppos.Nagyon sokáig küzdöttünk állandóan injekciókra jártunk.Aztán az egyik doktor nénink azt mondta,ha csúnyán kezd köhögni adjak neki fenistil cseppet + negyed kalcium pezsgőtablettát.Végül is az ügyeleten is mindig kalcium injekciót kaptunk.Ja meg persze befulladáskor rectodeltkúp.Ezután már ritkábbak lettek a befulladások. 7 éves korában teljesen meg is szünt.Azóta sem jött sosem vissza.
2010. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!