Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy adjam a Leavolac-ot a 2...

Hogy adjam a Leavolac-ot a 2 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Este, vagy reggel? Csak kanállal tudom, hígítva nem issza meg. Egyszer reggel próbáltam, de nagyon fájt tőle a hasa. A doki mondta, hogy este adja, de akkor nem fog éjjel fájni a hasa? Mindennap adjam?

Az a gond, hogy nagyon keveset eszik és így csak 2 naponta van széklete. És persze nagyon válogatós is, szóval étrendet nem igazán tudunk váltani sem.

Gondolom más is van itt, aki adja a kisgyerekének ezt a szirupot. De bármi más lehetőség is érdekel, ami segíteni tudna.

S.O.S.


2011. dec. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
beleteheted teába a reggeli tejébe,vagy adhatod reggeli után kanállal.bármikor.add neki délelött reggeli után,hátha akkor nem fáj a hasa.de a hatást éhgyomorra fejti ki legjobban,de ha este az esti tejbe adod akkor reggelre lesz kaki,nem fog fájni a hasa.
2011. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném adni, hogy tutira nem fájjon tőle a hasa.
2011. dec. 27. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ettől nem fájhat a hasa mert nem agresszív hashajtó hanem a székleten képez egy bevonatot és így könnyíti, hogy kicsúszon a kaki.

Homeopatira nem gondoltál még? Homeopatiinfo.hű ott nézz körül.

Vagy persze étkezéssel segitheted, de azt már biztos próbáltad.

Próbáld meg, hogy sok folyadékot igyon.

2011. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is használtam a Leavolac szirupot, de nem jött be sajnos!

Segített viszont a Tamarin lekvár és az íze sem rossz!Patikában lehet megvásárólni!

2011. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!