Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudok venni kis asztalt a...

Hol tudok venni kis asztalt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
A szobájába szeretnék venni, de nem találok sehol a városunkban. Műanyagra gondoltam. A neten nézegettem őket és találtam is, de azok mind olyan alacsonyak, hamar ki lehet őket nőni! a legnagyobb 50cm magas! Nektek van? Milyen?
2011. dec. 10. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is műa. van,most hozta a Mikulás.42cm magas,de ami van szék hozzá még nem ér le a fiam lába-85cm-tehát még egy ideig elég lesz.Százforintosba hoztak nekem,mert mér nem volt nekik,de hoztak szívesen.
2011. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100 ft-osban láttam én is
2011. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szintén a 100Ft-osból van nekünk is asztal 2 székkel.
2011. dec. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont most nézegetem őket én is. Eddig a Praktikerben láttam műanyagot 2800-ért. 1-2 hónapja volt ott akcióban 1000-ért, bánom, hogy akkor nem vettük meg.

Én is azt tervezem, hogy lesétálok a műanyagos boltba, a székét is ott vettem.

2011. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!