Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves, szeptemberben tölti...

5 éves, szeptemberben tölti 6-ot. Mehet elsőbe?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is dönt, hogy hol éltek, mivel itthon nem mehetne még, akkor sem, ha visszafejlődés lenne az ovi.

Ha az országotokban mehet, és érettnek tartod rá, akkor nincs min gondolkozni :)

2011. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Először is én nem pontoztam senkit.


A gyerek hozzáállásáról és tudásáról eltudnám dönteni, ha Mo.-n folytatná az iskolázást jövőre, hogy menjen, mert előre van haladva. Mint tényt akartam megtudni, hogy egyáltalán lehetséges e.

A másik gyerekünkkel más a helyzet, őt már itt is visszatartottam előkészítőben ő is szeptemberi.

Itt menni fog a kislányunk elsőbe, mehet símán, csak Mo.n nem tudom, de úgy tűnik azt mondjátok nem mehet még a kora miatt.

Hm. Kár. Persze még nincs eldöntve, hogy akkor hol is leszünk.

Köszi mégegyszer.

2011. dec. 27. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!