Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék fel Lagzira?...

Mit vehetnék fel Lagzira? Sajnos nem tudok semmi ruhát venni, szeptemberben lesz. Miben lehetne elmenni. A barátom rokonjának lesz.17/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép csinos báli ruhát
2010. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok venni, nem állunk jól anyagilag.
2010. aug. 15. 13:34
 3/20 anonim válasza:
75%
Vannak jó kis kölcsönzők, vagy szerintem kérhetsz kölcsön ismerőstöl is.
2010. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Általában minden nagyobb városban van olyan turi, ami kimondottan alkalmi ruhákra van szakosodva. Nálunk pl 3-5 ezer között van az áruk. Én már csak azért be szoktam menni, hogy a nyálamat csorgassam. De sima turiba is ki tudsz fogni, nagyon olcsón.

Ha ez semmiképpen nem jöhet szóba, akkor kezdj el agyalni a barátnők szekrényeinek tartalmán.

2010. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A kölcsönző legalább annyiba kerül, mintha megvennél egy olcsóbb árfekvésű ruhát... Csak van otthon egy szép alkalmi ruhád! Lehet kölcsönkérni is testvértől, rokontól, barátnőtől... Nem kell rögtön kölcsönzőbe rohanni, és otthagyni több tízezer forintot! Mindenképpen alkalmi ruhában illik menni, de ha van otthon egy szép, nem kopott, nem nyúzott alkalmi nyári ruhád, esetleg szoknyád és blúzod, abban is mehetsz.
2010. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Probálok agyalni, de egyik ismerösömnek sincs alkalmi ruhája, vagy akinek abba pedig 3 szor beleférnék.:S

Muszály elmennem, ez pedig a legnagyobb gond.

Gondolom farmernadrág vagy szoknya szóba se jöhet?!

2010. aug. 15. 13:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Szoknya szóba jöhet, csak ne farmer legyen. Szóval vmi elegánsabb. Szerintem jól néz egy szoknya, egy csinos inggel, magassarkúval.
2010. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem, a farmer illetlenség. Minimum szövetszoknya, elegáns blúzzal.
2010. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Van a 8.os ballagási szoknyám, fekete de azt mivel lehtne felvenni?vagy az is elég béna lenne?
2010. aug. 15. 13:52
 10/20 anonim ***** válasza:
ha tatabánya környéki vagy akkor válogathatsz a ruhatáramból,szivesen adok kölcsön,van pár holmim :) van ami még vaci új márkás :)
2010. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!