Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vágjam ki magam,2,5éves...

Hogy vágjam ki magam,2,5éves fiam kérdésére rosszul válaszoltam?

Figyelt kérdés
A fiam kérdezte, hogy "Nonónak is van cicije"-"Persze neki is, olyan mint Nekem", "Nekem is lesz olyanom?"-"Nem, neked a kukacod lesz nagy, mint Apáé." És a keresztkérdés "Nonónak is lesz nagy kukaca?"- Én hülye meg rávágtam, hogy ha nagy lesz... Csak az a baj, hogy a mentést nem tudom, és azóta ez a téma... Mit kell mondani. Egyik rossz válaszom az volt, hogy nekem is van nagy kukacom, apátol szoktam elkérni... Na ez volt a vég... F1 ilyenkor mit kell csinálni, alkalmi süketnek kell lenni, vagy miszösz, csak félek ha most hanyagolom ciki helyzetben jön elő újra, pl tömött buszon...
2011. dec. 8. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is most ez a téma.naponta 100x megkérdi,hogy anya neked is van kukacod? akkor szépen elmagyarázom neki,hogy a lányoknak,mint anya,mama,meg a Zsuzsi(nagynénje)puncijuk van,míg a fiuknak mint ő meg apa,papa nekik meg kukacuk.ilyenkor ált felsorol ,ég sok embert,hogy kinek mije van és ha nem jól mondja akkor kijavítom.
2011. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj hogy szerinted nem érti és azért kérdezi meg újra és újra. Mindannyiszor elmondod neki hogy hát ez pedig így van hogy a fiúknak kuki, a lányoknak nuni stb. Le fog állni vele egy idő után hidd el!!! Mostantól ha kérdezi mindig ezt kell mondanod és sose mást és akkor elfelejti ezt a kis intermezzót a kölcsönkért kukival meg ilyenek :DD

Nekem pl. a fiamat ez a téma annyira nem érdekli, néha mikor az oviban valami kis társa erről beszél egész nap akkor ő is hazaérve (tömött buszon!!!) megkérdezi még néha vagy mond egy ilyet hogy az Ibolya néninek nunija van mert ő lány nekem meg kukim van :)))

Dehát ez van, ez együtt jár a gyerekekkel, mindenki megkérdezte ezt egyszer.

A lányom pedig most 2.5 éves múlt és minden fürdésnél megállapítja a különbségeket.

2011. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt tényleg "benyelted". :) Egyszerűen ha újra előjön, akkor el kell mondani, hogy a fiúknak kukacuk van, a lányoknak puncijuk és cicijük. Mondjuk már azt sem mondtam volna, hogy a kukacod nagy lesz, mint apáé, mert félreérthető, hogyan gondoltad. Nyilván úgy, hogy a felnőtteknek megnő, nem szexuálisan. :) De szóval akkor is félreérthető, ha ezt más hallja. Ha pedig konkrétan arra kérdez rá, hogy neked mikor lesz kukacod, akkor azt kell mondani, hogy neked nem lesz. Ha jön az, hogy de azt mondtad, hogy ha apa odaadja, akkor pedig azt, hogy nem, az apához van nőve. Remélhetőleg ezzel megelégszik. :) Mert nyilván ez az apától elkéred ez is olyan, hogy attól még nem neked lesz, tehát a fenti válasszal nem hazudsz. Az én lányom rendszeresen be akar kukucskálni az apja alsónadrágjába. Feszes boxert hord általában és hát ugye abban látszik eléggé. Na a gyereknek se kell több. De ugyanígy eljátssza velem is, hogy a bugyimba bele akar nézni. :) 3,5 éves kislány anyukája.
2011. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ha megint téma, akkor mondd helyesen. Nem, Nonónak nem lesz kukaca, neked sem lesz és nincs is. Apának és neked van. Ha visszakérdez, hogy a múltkor miért úgy mondtad, akkor csak hajtsd tovább a magadét, neked és Nonónak puni-cici, neki és apának kuki. Félig legyél süket. Aztán elfelejti majd a kis tévedésedet. 2,5 éves, még pici, ha szerencséd van pár nap alatt túlvagytok rajta.
2011. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!