Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak a 4 éves kislányom...

Mit mondjak a 4 éves kislányomnak a "hogy jön ki a kistesó" kérdésére?

Figyelt kérdés

Volt találgatás, megvágnak?, lecsúszik a lábadon?

Mit mondjak?


2008. nov. 3. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond azt neki,hogy felvágják a hasadat,és az nem fog fájni.Ha meg hüvelyszülésed lesz,mond hogy szépen összevarták és már nem is létszik.Sok sikert.
2008. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 4 éves a fiam. Két hónapja született a tesója.Én megmondtam neki az igazat,szépen elmagyarázva.

Szerintem megértette,már elég nagy hozzá.

2008. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogom neki elmondani, hogy mi az igaszság, még szépítve sem...ennyiből szépítve elmondhatnám, hogy hogy fogant meg a kistesó, ez kicsit durva lenne, nem????
2008. nov. 5. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 éves és most született meg a hugica. Én csak annyit mondtam neki, hogy apa bevarázsolta a doktorbácsi meg kivarázsolja. És, hogy nem fog fájni, mert féltem, hogy nem fogja szeretni a picit, ha anyának fájdalmat okoz. Imádja a kistestvérét.
2008. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

A második válaszoló vagyok.Szerinted jobb inkább hazudni neki valamit?Az én fiam megértette,és nem kérdezte,hogy miként került a hasamba.Tudja azt is,hogy ő másképp született,hisz ő császáros volt.Nekem az a véleményem,hogy kicsik ugyan,de nem buták már.De lehet ezt csak én gondolom igy! :)

2008. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló? És mégis, hogy lehet szépen elmondani azt, hogy a hüvelyen keresztül születik a baba?
2008. nov. 12. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem agyalágyultak mindent meglehet nekik mondani elöbb utóbb úgy rájönnek legkésőbb 2 ikus korukban szóval tökmindegy hogy el e titkolod
2009. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!