Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek karácsonyra a...

Mezei Bea kérdése:

Mit vegyek karácsonyra a 2èves fiamnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok játéka van,tehát valami olyat szeretnèk ami fejleszti,lefoglalja,èrdekes ès a korának megfelelö! Nagyon eleven,ès nehezen lehet lekötni a figyelmèt! Elöre is köszi!
2011. nov. 29. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerek másért rajong. Azt kell megragadni. Kedvenc mesefilm, mese, tárgy... és arra alapozni az ajándékot. Az én fiam, aki most lesz majd 3, vonatőrült. Igaz van már bőven vonat (fa vonat, játék vonat, elemes vonat, tologatós vonat), könyv (Thomas, Chuggington), magazin stb. De így is biztos, hogy erre alapozzuk. Mert vonatból sosem elég!! Azt pedig Te tudod, hogy mire alapozz, mit szeret a kicsi. :-)
2011. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vmi baba laptopra gondoltam neki... Mert őt is elég nehéz lekötni és a számítógép az igen érdekli és remélem h az ő babaverziója is :) De még ez sem tuti, még gondolkodom rajta
2011. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te tudod mi köti le. Milyen játék, könyv, gyurma, festék, tempera...

Az én fiam szeret autózni, vonatozni, festeni, edénykészletben főzni a plüssöknek (gyurmát "főz"), labdázni, bábukkal játszani, duploból építgetni. Az ő kedvence most a zenélő kütyük. Pici szintetizátor, gitár, és egy szilveszteri duda a trombitája, így szoktunk zenekart alapítani és énekelni. Én ezért egy dobszerkót, vagy szaxofont, mikrofont fogok neki venni, mert most ez köti le. Persze játék dob és szaxofon. :) 2,5 éves.

2011. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, a laptopot én is néztem neki tegnap. Tescoban 3000 alatt van, csak nem tudom mennyire jó.
2011. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kisfiam december 15-én lesz 2 éves,szülinapjára játéklaptopot kap.

Karácsonyra pedig valami építőjátékot tervezek,vagy traktor,kamion.Ezeket imádja most.

Az a gond,hogy 3-ik gyerek és annyi minden van itthon már.Őt is elég nehéz lekötni egyébként,egész nap megy.

2011. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mese sem köti le,se a játèkok,hiába van ezer! számitogep,telefon. teloja mar van,(az en regim mert a jatek telo nem erdekli) de ez a laptop jo otlet! köszönöm!
2011. nov. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!