Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbiciklit szeretnék a...

Futóbiciklit szeretnék a fiamnak karácsonyra. Szerintetek hülyeség lenne, ha elöbb megkapná?

Figyelt kérdés
Most meg tudnám venni,és akkor köv. hóban ennyivel is kevesebb.Viszont ha megveszem,legszívesebben odaadnám neki,hogy minél elöbb használhassa.Szerintetek hülyeség?Vagy megértitek?
2010. nov. 2. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyiban van igazad hogy még tudna vele menni jópár kört.


De!... a karácsonyi ajándék azért meglepetés mert nem tud róla. én nem adnám oda.

megvenni megveheted.

2010. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha odaadod neki, akkor karácsonykor meg azt fogod neki mondani, hogy ősszel már megkaptad az ajándékot?

Ha megveszed és már most használjátok, akkor az nem karácsonyi ajándék, főleg nem egy kicsi gyereknek.

2010. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze,persze,de kapna karácsonykor kisebb ajándékokat,meg mindig a nagyszülőkkel töltjük a szentestét,úgyhogy nem maradna ajándék nélkül.Szerintem ők ezt még nem tartják számon,hogy kitől mekkora ajándékot kapott,nem?
2010. nov. 2. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! meg tudlak érteni. :) Mi a szülinapjával voltunk így. A futóbicikli (mi is azt néztünk ki) 1 hónappal az esemény előtt volt akciós. Megvettük és nem bírtuk tartogatni, megkapta. Szülinapjára tőlünk 1-2 apróságot kapott. Hatalmas torta és még egyéb ajándékok voltak a nagyinál ahol a családdal ünnepeltünk.Igazából őt nem is érdekelte, hogy a bicaj is elvileg szülinapi volt, ezt mi tudtuk ő meg örült az ünneplésnek és annak ami akkor volt. Szerintem el fogja varázsolni a karácsony hangulata, a fa meg a többi ajándék akkor, de bicajozni most lehet. Mi lesz ha kivételesen egész télen hó lesz? Akkor meg szegény "belebolondul", hogy nem használhatja a játékát. Szerintem nyugodtan megkaphatja. :)
2010. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én m ár csak tavaszra venném meg...
2010. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek... Vedd meg, ha most van rá keret, add oda, hogy még használhassa a havazás előtt, de akkor te is felejtsd el, hogy ezt karácsonyra szántad.
2010. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is már vásároltam előre a gyerekeknek. De eszembe sem jut oda adni :) Az mivel Karácsonyi ajándék lesz a FA alatt a helye :) szerintem. Kérdésedre válaszolva igen szerintem hülyeség.

Minden jót

2010. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki most és add oda nyugodtan. Én soha nem úgy vásárolok a gyereknek, hogy megveszem aztán tartogatom eldugva. A motort is úgy kapta, hogy nem volt semmi féle ünnepe. Megláttam és megvettem neki, és kész. Nem kell az ajándékozáshoz külön ünnep feltétlenül. Ők még úgysem érzik, hogy mi mennyibe kerül, és mi mekkora ajándék. Majd kap egy két kisebb dolgot a fa alá, sosem fogja tőled azt kérdezni, hogy miért csak ennyit kapott. A biciklivel meg még most tud menni. Ha már nagyobbak, akkor talán érdekes lesz ez, de míg ilyen picik, szerintem mindegy mikor kapják meg.
2010. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk egy kisfiú a családban biciklit kapott karácsonyra és azt a bánatot és hisztit sosem felejtem el. Patakokban folyt a könnye,

Azt hiszem igaza volt mert tél volt nem is tudta kihasználni. Azt kérdezte 2,5 évesen hogy akkor már miért nem szánkót kapott?

2010. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!