Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek áprilisban tölti a...

Akinek áprilisban tölti a gyerkőc a három évet mikortól viszi oviba?

Figyelt kérdés

A kislányom áprilisban tölti be a három évet szeptembertől akartam oviba vinni mert úgy voltam vele mire megszokná az ovit úgyis nyári szünet lesz nincs értelme. Most már nem vagyok benne biztos nem -e lesz túl későn ha majdnem három és fél évesen viszem oviba lehet áprilisba kéne. Szerintetek?

Másik kérdésem nektek fontos milyen az ovi?Ami közel van nálunk ovi nem szimpatikus nem tetszik a napirend és az óvónénik kicsit bele vannak fáradva a munkájukba(őket idéztem).A másik ovi sokkal színesebb programban óvónénik aranyosak de sokkal messzebb van .Melyiket választanátok ?Tanácstalan vagyok


2011. nov. 28. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

A fiam ugyan februárban tölti a 3évet, de szeptembertől viszem, onnantól köteles, és az is lehet, hogy év közben nem tudod beadni, mert nincs hely, de bemennék az oviba érdeklődni.

Én szerintem mindenképpen a második ovit választanám, amelyik messzebb van, épp a leirtak miatt :)

De ezeket neked kell eldöntened :)

2011. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2011. nov. 28. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Márciusban lesz 3 éves a kisfiam, először én is szeptemberre terveztem, azok miatt, amit Te is írsz. Azóta változott a véleményem, mert úgy látom, hogy igényli már a társaságot és "kevés" vagyok neki, ezért ha nem is ottalvósra, de fél napra szerintem márciustól megyünk (feltéve, ha egyáltalán felveszik évközben). Én a szimpatikusabb ovit választanám, szerencsére kisvárosban élünk és több is szóba jöhet, nem túl nagy a távolság, ha visszamegyek dolgozni, akkor pláne. Ha lesz kistesó, akkor is van két autónk, így nem lenne gond.
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet év közben. Az óvodai év szeptemberben kezdődik, akkor lehet. Beíratás pedig márciusban van.
2011. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szimpatikusabb oviban kétcsoportos rendszer van.Akik most kezdték szeptemberben az ovit jövő szeptemberben is ők lesznek az ovitársak és mivel nincs teljes légyszám lehet bevennék áprilisba
2011. nov. 28. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiam is áprilisban lesz 3 és másnap viszem is oviba. Már ki van írva a neve a csoporthoz, megvan a jele is :)
2011. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám.Az én fiam is áprilisban lesz 3 éves.Én beakartam adni január-február körül,de lekéstem mert év közben nincs beíratás és májusban lesz csak legközelebb.Szóval marad az.Itt is a közelebbi ovi nem igazán szimpatikus(vegyes csoportok) a távolabbi a nekünk való.
2011. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát mindenkinek.Kedves utolsó miért nem szimpatikus a vegyes csoport rossz tapasztalatod van róla?
2011. nov. 29. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Voltam bent párszor az udvaron játszani és fiam csak a picikkel játszott.A nagyobbaktól félt,mert elég durvák voltak.Egy gyerek direkt beleis térdelt a fiamba ő a "rossz" gyerek abban a csoportban( 5 éves körüli).Az óvónők észre sem vették,hogy kipécézte a piciket és folyamat terrorba nyomta. :( Nekem annyira nem jött be.Meg a messzebbi ovi sokkal jobban felszerelt.Majd decemberben megyek körül nézek ott is.

2011. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!