Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen teát adtok 21 hó...

Milyen teát adtok 21 hó körüli babátoknak?

Figyelt kérdés

[link]

Most ilyet vettem, ihat belőle (ha nem megisszuk mi):)

És a picwick gyerektea hogy néz ki? Mert én kerestem, de egyre sincs ráírva, hogy gyerektea... De tuti én voltam a béna.

Eddig dm-est ivott, de már nagyon unja és nem is szivesen issza.


2011. nov. 2. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most citromfű-alma teát vettem neki. melegen is iható. Sajnos nem nagyon teás kislányom. Látom, van olyan kicsi, aki szájára veszi a 'flaskát', és egy csomót megiszik. Hát, mi sosem voltunk így:( Amikor én vettem Picwick gyerek teát, piros dobozos volt. És nagyon finom!:)
2011. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam neki teát, már elmúlt két éves. Vizet iszik, vagy nagy néha szörpit. Kakaót házi tejből. Baj, hogy nem adok neki teát?
2011. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó hibiszkusz teát kap mézzel (mi a Liptont szeretjük jobban, de a Pickwick is jó). Én ízesítetlent szokta venni. Utolsó válaszolónak: az enyém csak azóta issza a teát, amióta bölcsis. De azért jó, mert melegen adható, mézzel, ami jó ezekben a hurutos időkben, és nem lehet mindig tejterméket sem adni.
2011. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! 2 éves a kisfiam, ő is nagyrészt vizet iszik, de mostanában a reggelihez teát készítek neki. A Pickwick csipkebogyó-hibiszkusz teát iszom én is és a kisfiam is, ez az egyetlen tea, amit elfogad. A védőnőt megkérdeztem, azt mondta, ezt nyugodtan adhatom, mert nincs benne élénkítő, és télen jó a csipkebogyó tea. MInden jót és üdv Nektek!
2011. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bármilyen teát adok :)
2011. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csipkebogyó teát adok, ebben nincs koffein. Kislányom sem ivott eddig, de most hogy itt a hidegebb idő a játszótérre jó lesz langyosan vinni:)
2011. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

A kislányom 20hónapos lesz,nem nagyon iszik teákat,inkább vizet. Ha néha meg issza akkor bármilyet elfogad,én olyat adok neki amiben nincs fekete tea.


Ilyen a picwick gyerektea: [link]

2011. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor ilyen teát adhatok neki vagy nem?

Sajna kislányom a vizet nem issza (soha nem itta, ha nem adtam más, akkor egész nap nem ivott), tejet magában szintén nem, csak kakaóval, de azt sem ihat egész nap.

2011. nov. 2. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Szerintem adhatod,de én megnézném a dobozon hogy van e benne fekete tea,mert ha egész nap ezt issza nem hinném hogy jót tesz neki!

Az én lányom meg csak vizet fogad el,pedig én nem tiltom a teától,egyszerűen nem kell neki,ahogy a szörp sem.

2011. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!