Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran és milyen...

Milyen gyakran és milyen mézet adtok 1.5 év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritkán adok, de ha kap, csakis olyat, amit egy ismerős méhésztől veszek. Benne jobban megbízom, mint a multiknál kapható műmézben...
2011. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hetente kapott, teába naponta, de ez már kicsit később, és én is csak ismerőstől valót.

Ha nem tudsz, akkor csak valami bioterméket, és nem azért mondom, mert baja lehet a kicsinek, de ha az ember már kiad egy csomó pénzt, ne valami szedett-vedett silány ki tudja mit vigyen haza, hanem tényleg mézet!

2011. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor a boltban kapható maci-méz kilőve?
2011. jan. 14. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Bolti mézet csak végszükségben veszek és csak magyart.

De ismerős méhészet sem mindig jó, amit most vettünk egy 50 családos méhésztől, tiszta cukor és régi barát, tudta, hogy kisgyereknek kell.

Úgyhogy visszamentünk ahhoz a méhészethez, akiknek van 700 családjuk, utaztatják a méheket és nem mellesleg dupla árat kérnek a mézért, de az legalább kiváló minőségű.

A 19 hónapos lányom natúr is eszik néha 1 kiskanálnyit, tejbe, kefirbe is szoktam neki néha tenni, a teába nem, mert azt natúr isszuk mind. Amibe cukor helyett mehet, abba méz kerül.

Én még a kávét is akácmézzel iszom...

2011. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!