Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen húsokat adtok 7,5 hós...

Milyen húsokat adtok 7,5 hós babátoknak és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Főzni csak csirkemellet főztem neki, jégkockányi adagokban lefagyasztottam, így mindig kéznél volt. Kb. hetente 5ször evett husit a főzelékben, kétszer pedig sajtot reszeltem bele. A többi húsfélét bébiétel formájában kapta.
2011. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a problémám,hogy nem sikerül pépessé csinálnom a csirkét.kicsi darabkás.úgy meg nem merem adni neki.turmixolod a csirkét?eddig üvegeset adtam neki,de már én szeretném készíteni.
2011. júl. 11. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy csirke mellet kockázva megfőzök,pici bio vegetás vízben majd turmixolom és jégkockatartóba fagyasztom.Egy főzelékhez egy kocka húst teszek.Kb hetente 5nap kap húst,de van hogy napi kétszer az esti főzelék is húsos.9hós a lányom.
2011. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is csirke- (v kakas-) mellet szoktam megfőzni, kuktában, húslevesnek zöldséggel, csak nem tettem bele sót+borsot (azt magunknak utólag...). Leturmixoltam, + át szoktam kapargatni fakanállal nagyobb lyukú fém szitán, mert nekem is darabos maradt másképpen, de úgy teljesen finomra sikerül - csak kicsit macerás.

Szintén jégkockatartóba téve fagyasztottam...

2011. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7,5 hósnak már adhatod darabkásan. Nekem a turmix szépen pépesíti a húst, de a rúdmixert jobban szeretem használni. Én csirke, pulyka, sovány sertés húst, halat és csirkemájat adtam szinte minden nap egyszer.
2011. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. júl. 13. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hós kislányomnak régóta adok csirke, pulyka mellet! Nemrég óta halat, néha csirke májat! Még nincs foga, de nem turmixolom, csipkedem neki apró darabkákra, és a fogínyével olyan aranyosan elrágja,mintha foggal rágná!
2011. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15.19es jó hogy ilyen bátor vagy.Én nem merek neki adni darabosat.nem egy nyugodt típus a fiam,úgy hogy figyelnem kel rá nagyon.
2011. júl. 13. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
15:19-es vagyok! Nem mondanám magam bátornak, nem nagy darabokat adok, kis picurokat, és persze előtte kitapasztaltam, hogy mennyire ügyes, és magam is csodálkozom, milyen ügyesen rág a kis fogínyével! Ne gondolj nagy darabokra, olyan kis picur, hogy ha lenyelné simán, akkor se lenne baja! Pl. a zöldségeket villával nyomom csak össze! Az én kislányom is örökmozgó hidd el, de lekopogom, még egyszer sem volt semmi baj! Jobban eszi így, mint amikor turmixoltam!!!
2011. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!