Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adtok 20 hós...

Milyen teát adtok 20 hós körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Pickwick gyerekteát szoktam.
2011. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milford gyümölcsteát, én is próbáltam a P gyerekteát, de nem fogyott
2011. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is a picwick gyerekteát adom ikreimnek,de már újabban,nem nagyon akarják meginni,váltani kellene valami másra.
2011. okt. 12. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Rooibos vagy Alnatura teát.
2011. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell h teát igyon? Lányom csak a vizet issza meg szerencsére.
2011. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ikreim vízből csak 3-4 kortyot isznak,teát,kubut szeretik.Ha csak vizet adnék,az nagyon kevés folyadék lenne nekik.Amúgy csak kevés cukorral készítem nekik a teát.
2011. okt. 13. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:12 vagyok

Off

Ha megengeded, kedves kérdező, válaszolok helyetted a Miért kell teát inni? kommentre


Nem kell, hogy igyon, nem is erről szólt a kérdés. Az enyém is főleg vizet iszik, de reggelihez, vacsorához vagy hidegben mindannyian szívesen iszunk teát. A fiúk üresen szeretik, én ízesítve. Nem értem, miért Isten ellen való, ha a gyerek teát is iszik. Az enyém meg nem iszik semmilyen levet (Kubu stb.). Na, és?

2011. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!