Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy adjátok be a kúpot?...

Ti hogy adjátok be a kúpot? Most olvastam egy kérdésnél, és eléggé ledöbbentem, más is csinálja így?

Figyelt kérdés

A kérdést feltevő anyuka azt írja, négykézláb állítja a kislányát, úgy adja be neki a kúpot. Más is csinálja így? nekem ez rettenetesen furán hangzik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


2011. nov. 1. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előzőnek

Ha elolvastad volna a kérdést, akkor abból kiderül, hogy nagyon nem vált be eddig a négykézlábra állítgatás.

Csak egy valamit nem értek, hogy míg nem tudott négykézláb állni a baba, addig hogy adta be a kúpot??? Mert gondolom, hogy a kötelező oltások után belázasodott a babája és egy 2-3 hónapos babától nem igazán várható el..

2011. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek, a linkelt kérdést azért tette fel az anyuka, mert a négykézlábazás nem vált be.
2011. nov. 2. 07:10
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nekem nem fáj, hogy a gyerek ott így kapja a kúpot, csak furának tartom, mert még sosem hallottam, hogy valaki így csinálja.

Ugyan áruld már el, egy kérdezős oldalon miért nem lehet KÉRDEZNI.

2011. nov. 2. 07:13
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

Felőlem aztán azt kérdezel, amit akarsz, de ezt a kérdést, gyanítom, csak azért tetted fel, hogy a másik szülőt vegzáljad, aki pedig az orvos utasítására járt el úgy, ahogyan. Amikor olvastam a listában a kérdésedet, azza gondolotam, minimum az ujját is nyomja a kúp után valamelyik ismerősöd (olvastam már ilyet), erre kiderül, hogy egy beteg gyerek anyukája nem átallotta betartani az orvos utasítását, hát valóban felháborító :) Azt meg végképp durvának találom, hogy perverz gondolataid támadnak attól, hogy egy édesanya kúpot ad be a beteg gyerekének, bármilyen pózban, hisz azért teszi, hogy a gyerek meggyógyuljon, ha szerinted ez perverz, akkor azt gondolom, nem a másikban van a hiba.

Igen, ez egy kérdezős oldal, lehet kérdezni mindenfélét, olyat is, amivel sugallod, hogy milyen válaszokat szeretnél kapni, csak ezzel kissé lenézed a többieket, meg olyat is, amivel csak mást akarsz piszkálni, vagy önmagadat igazolni, csak akkor ne csodálkozz, ha nem mindenki vesz ebben részt.

Egyébként én hanyatt fekve adom be a gyerekemnek a kúpot (kérlek, ne képzeld el), és így is utálja, sír és tiltakozik. Ahogy én is utáltam a kúpot gyerekkoromban, meg a legtöbb gyerek. Egyszerűen fura és kellemetlen érzés, akár fejenállva is beadhatják egy tonna krémmel, akkor is utálatos lesz.

2011. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, tudom,hogy szövegértési nehézségekkel küzdesz, ezért leírom még egyszer, hogy nem azt tartom perverznek, hogy az anyuka kúpot ad be a gyereknek, hanem kifejezetten a négykézlábas pozitúrát.


És igen, én kérek elnézést, amiért szerintem a doki nem feltétlenül ép, hogy ezt javasolta. (de mind tudjuk, hogy a dokik, papok és más személyek, soha, semmilyen körülmények között nem perverzek. MErt ők tévedhetetlenek és tökéletesek.)

Remélem reggel óta sikerült lehiggadnod, és végül nem kaptál agyvérzést.

2011. nov. 2. 14:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért... én még sosem adtam be kúpot a lányomnak, most 26 hónapos. Igaz, nem sokat volt beteg, és mindig simán ment a szirupokkal. Abban maradtam magammal, hogy, ha lehet nem kínzom, a szirupot is utálja, el tudom képzelni, mennyire kiakadna tőle... :-( Ez baj? én úgy tudom csak nagyon magas láznál kell kúp, amúgy nem muszáj azt.
2011. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nekem a védőnő most a másfél éves oltásnál még kúpot iratott a doktornővel, de azt mondták, később már inkább szirupot használjak, mert nagyobb gyerekeknél a kúp nem viszi le rendesen a lázat. (germicid kúp)

Nem tudom, tényleg így van-e,nekem ők ezt mondták.

2011. nov. 3. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!