Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én érzem úgy néha, hogy...

Csak én érzem úgy néha, hogy nem szeret a kisfiam?

Figyelt kérdés

2.5 éves kedves,szeretnivaló kis pasi.

A bajom az,hogy mostanában sokszor csak apa a sztár.Engem kiküld a szobából.Ha valami összetűzésbe kerülünk,akkor meg azt mondja,hogy nem szeretem anyát...

Tudom,hogy szeret,mindig bújik,bocsánatot is kér és mondja,hogy szeretem anyát.De én ebbe picit mindig "belehalok",ha hallom....még ha nem is biztos,hogy tudatos a dolog.Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk,egész nap játszunk,hancúrozunk,ahova csak tudom elviszem.

Más is tapasztalt már ilyet?


2011. okt. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk apával ilyen vegyes a viszonya, illetve szerintem őt is nagyon szereti, de időnként csak engem akar, és őt ellöki. Még nem beszél, nem tudom, mit gondol.

Én nagyjából ezt természetesnek találom, mert hát én vagyok vele egész nap, ő csak esténként tud vele lenni, meló után. Szerintem nálunk ez az oka. Nálatok nem tudom.

2011. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam azt nem mondja, hogy nem szeret, de valójában van úgy, hogy pont így viselkedik, mint a tiéd. Főleg, ha a mama képbe kerül. Viszonylag ritkán találkoznak, de akkor velem majdnem szóba sem áll. Nagyon rosszul tud esni. Kiküld a szobából, azt mondja, menjek inkább el dolgozni.

Egyébként biztos szeret, tudom. Csak akkor tényleg megbántódom én is.

Egyébként most az apukájával van itthon, mert beteg, apa pedig délutános műszakban dolgozik a héten, így nem kellett senkinek táppénzre jönni vele, hál'istennek. Szóval ma, mikor hazaértem, azt látom, hogy ülnek az asztalnál, ebédelnek, és ott van a fényképem, mert "Anya, olyan hiányoztál!" - így mondja, hogy nagyon hiányoztál:) Majdnem elolvadtam:)

Le kell tisztáznunk magunkban, hogy szeretnek minket, csak nem tudnak még úgy kommunikálni, hogy ne bántsanak meg minket:)

2011. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen, apa a minden üvölt mikor az apja megy dolgozni, hogy apa ne menj vagy vigye magával...Vagy ad nagyinak puszit vagy apának de nekem nem, viszont máskor meg mindenki le van sz...a csak én vagyok neki bújik puszilgat simogat. Rosszul esik de nincs mit tenni...
2011. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. okt. 30. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!