Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én érzem úgy néha, hogy...

Csak én érzem úgy néha, hogy nem szeret a kisfiam?

Figyelt kérdés

21 hónapos a fiam,akit imádok,és nagyon jó a kapcsolatunk,de most pár napja mindent csak apa csinálhat (öltöztetés,pelusozás,ha felébred egyből apucika,apucika...).Hozzám néha odajön ad 2 puszit,vagy ha én megszeretgetem azt hagyja,de kb ennyi.Ráadásul most egy picit beteg is,és még "így sem kellek neki".Olyan rossz érzés.:-(

Félre ne értsétek,nagyon örülök,hogy jó a kapcsolata apával,de úgy szeretnék én is többet a figyelméből.

Más is tapasztal ilyet?


2011. jan. 9. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanezt tapasztalom 20 Hónapos lányomnál.Igaz nálunk van egy 3 hónapos baba is,azóta van ez főleg hogy mindent csak apa csináljon. Elég sz@rul esik.Amikor apa sokat dolgozik,akkor kicsit változik a helyzet,de most pl.hogy elég sokat volt otthon karácsonykor nagyon elfajult a dolog,volt hogy éjjel felsirt,bementem hozzá,és nem voltam jó,apát akarta.
2011. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nállunk is ez van.

csak apa jo, apa után nyafog egész délután

ugye apa keveset van ithon, mikor itthon van akkor is kevés hasznos időt tölt a fiunkkal - 3éves lesz áprilisban. van egy 4hónaposunk is.

de igen van h csak apa a jo itt is, és ezt olyan nehezen viselem néha. a multkor sirtam is rajta. :S de néha meg csak anya jo neki. éppen milyen kedve van szeritnem.

2011. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért mert apa aki nem annyira szigorú,apa az aki mindig játszik,mindig bolondozik,apa az aki mindig rá ér.szóval ez természetes.de ez nem szeretet kérdése,hisz eddig csak ti voltatok nekik,az meg apának nem esett valami jol,egy gyereknél több ilyen korszak is van,később jön a szeparációs szorongás is,igy csak anya kell,aztán megint apás lesz,ez igy jó.
2011. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam puszit sem ad magától, de nem érzem úgy hogy nemszeret, bár neki nincs apukája szóval nem nagyon van más fiúval..
2011. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap már én is sírtam rajta.Aztán meg szegény férjem érezte rosszul magát emiatt.Pedig én tényleg nem rá vagyok féltékeny csak olyan rossz,hogy most épp ő a sztár.:-)

De legalább nem vagyok ezzel egyedül...

2011. jan. 9. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. Az egyik válaszolóhoz hasonlóan, az én fiamnak sincs apukája, így nála a nagypapa a sztár :) De ez normális, hiszen anya az, aki általában a szabályokat diktálja, és betartatja, a család többi tagja meg máshogy viselkedik. Ettől még persze szeret, nagyon is, csak az, hogy te ott vagy, az magától értetődő neki. Ez is csak olyan, mint hogy levegőt veszünk, egy megszokott dolog, és nem is gondolunk rá, de ha egyszer órákig parfümöket szagolgatunk egy drogériában, ha kimegyünk, rájövünk, hogy milyen jó az a sima, friss levegő :)
2011. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 20 hónapos de lesetoj!Szó szerint reggel ha felkel oda jön és szól hogy kakó,hoznom kell a kakaót apa kap puszit is meg megszereti és egész nap utána kiabál ha autót motort hall esetleg stihlt apáé!Minden apáé csak apa veheti fel csak apa tudja megvigasztalni sorolhatnám!És ahogy apa reggel elmegy dolgozni.Az én fiamnak kipattan a szeme mintha érezni és ennyi volt az alvás csak apa altathatja!Az eleján rosszul esett de ma már tudom hogy ez egy életkori sajátosság és ugyanúgy szeret mint az apját csak mivel őt kevesebbszer látja többet szretne vele lenni.Meg hát csak az apja!És különben is amíg szoptattam 11 hónapig addig meg csak én léteztem!
2011. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 9. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
én néha azt kívánom, bár apás lenne. nálunk úgy van, hogy apát bántja az, hogy ő "nem is létezik" a fiának, csak anya. ez is nehéz ám, gyerek folyton csak engem és engem akar, nincs egy perc nyugim, és még egy sértődött 35 évest is nyugtassak meg, hogy deee deee szeret ám a fiad!!! :))
2011. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!