Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődében min alszanak a...

Bölcsődében min alszanak a picik? Kisfiam most 21 hónapos, ősszel kezdi a bölcsit, de ő csak és kizárólag a rácsos kiságyában szeret és szokott aludni.

Figyelt kérdés
Érdemes bölcsi előtt venni egy rendes ágyat és megpróbálni addig átszoktatni , hogy a bölcsődében ezzel már ne legyen gond?
2011. jún. 24. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthon én is csak a rácsos kiságyban aludtam, meg engem nem is vittek máshova ottaludni, de a bölcsiben tudtam az ottani ágyon is... De amúgy nem emléxek, milyen volt, meg azóta lehet, h modernebbek vannak, de nem rácsos volt, az biztos :D
2011. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom 16 hónaposan kezdte a bölcsit. Akkor még itthon rácsos ágyban aludt, de a bölcsiben egyből ún. óvodai fektetőn aludt.

A kicsiket (1 év alatti/körülieket kiságyban altatták). Tőlem is kérdezték, hogy kérünk-e rácsos ágyat, de én úgy gondoltam, nincs már rá szüksége. Tényleg nem volt, imádta, hogy önállóan lefekszik, leszáll.

Itthon is pár hónap múlva lecseréltük a rácsos ágyat leesésgátlós nagyágyra.


Amúgy az óvodai fektető egy kb. 10 cm magas műagyak keretű ágy, amire rá van rögzítve egy kifeszített textilszerű valami. Ha esetleg leesik róla, akkor sincs semmi baja a gyerkőcnek.

2011. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenen alszanak:

[link]

2011. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az előző bölcsinkben fektetőn, a mostani államiban földre tett matracokon alszanak

szerintem nem lesz gond, látja, hogy a többi kisgyerek is szépen bevágja a szunyát a fektetőn és ő is csinálni fogja, azt amit a többiek - legalábbis nálunk így volt :)

2011. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fektetőn alszanak, csak a nagyon piciket teszik rácsosba. Fiam 22 hónaposan kezdte a bölcsit, és sosem volt ebből gond. Nem is lehet onnan leesni, maximum lecsúszni, de hát figyelnek rájuk, meg alacsony az a fektető, szóval nem veszélyes.
2011. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!