Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam ma az ovodába...

4 éves kisfiam ma az ovodába fél 12 köröl fejreállt kismotorral. Hatalmas pukli van a homlokán. Ha valami komolyabb baja van az mikor jön elö?

Figyelt kérdés
Látta gyerekorvos, koponyaröngenen is voltunk. Sebészeten és ideggyogyászaton. Mindenki mindent rendben talált.A gyerekorvosnál az aszisztens azt mondta hogy figyeljem éjszaka is, mert bármikor elöjehetnek a problémák. Meg hogy költsem fel éjszaka. Nem tudom mit tegyek. Valakinek nincs véletlenül tapasztalata, hogy ha okoz valamit az ütés, az mikor derül ki ?
2009. máj. 4. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ha ma éjszaka semmi gond nem lesz, akkor már megúsztátok. Azért keltsd fel egyszer, mondjuk éjfél körül. Pl kérdezd meg, hogy nem e kell pisilnie,csak azért, hogy nehogy megijedjen, hogy miért kelted.

Elég alaposan kivizsgálták, úgyhogy nem kell aggódnod. Akkor van gond, ha aluszékony vagy hányik.

2009. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg lenne valami baja, akkor valószínűleg hányna, szédelegne. Figyeld őt, de mivel voltatok orvosnál, és minden rendben volt, valószínű, hogy így is lesz.

Remélem meggyógyil a pukli hamar! :)

2009. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most alszik. Ritkán alszik délután, de biztos elfáradt.
2009. máj. 4. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, az hogy most pihen, ennyi orvosjárás után még nem jelent semmit! nyugi!
2009. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

nyugi! én ennyi idős koromban totál gyorsan mentem biciklivel elestem és durr be a beton széllébe! a széllébe! a fejem! akkora púp volt mint a Tom and Jerry nél amikor fejbevágja Jerry Tomot! anuy nyomkodgatta hideg kanállal finoman se orvos se semmi és itt vagyok 12 éves és élek virulok! a fejem sem szokott fájni! nyugodj meg! nem lesz a kisfiadnak semmi baja!:)


12 éves lány

2009. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 1 évesen estem ki a bébikompból(ugye ez az a gurulós ülős izé?),semmi bajom nem lett pedig nagyot estem:D

Nagyapám meg elmebeteg volt és 4 évesen kilökött a magas hintából,de szintén semmi.Jó párszor fel is rúgott az udvaron,és semmi,pedig lány vagyok és nem voltam akkor szívós.

Azért figyeld,hogy nem hány e,bár ilyen,hogy agyrázkódás kizárva azthiszem,szerencsére:)

2009. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Picur is kiugrott a babakocsiból 7 hósan, fejjel a járólapra, meg utána is 9 hósan az etetőből ami még magasabban volt, szaltózott egyet fejjel lefelé. Majd megőrültem ott helyben. De úgy látszik sokat kibírnak, szerencsére... első alkalommal mi is mentünk az ügyeletre, röntgen, stb. Végülis azt mondták, hogy ha van vmi azonnal menni kellene a balesetire, nehogy gond legyen, de ha fél nap elteltével még semmi komoly tünet (nem folyik vér a füléből, nem szédül, nincs látható repedés, nem beszél félre, stb. ilyen tünetek), akkor elvileg rendben van. Mi is vigyáztunk rá éjjel, figyeltem minden szuszogását, ez nem felesleges! Ha rendben találták, egy kicsit megnyugodhatsz, vszínűleg komoly gond nincs. Felébreszteni sztem nem kellene, ha hallod hogy egyenletesen lélegzik és alszik.
2009. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!