Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanul meg kismotorral...

Mikor tanul meg kismotorral motorozni?

Figyelt kérdés
10 hónapos,és neki való kismotort kapott szépen le ér lába,és ül is rajta,mikor jön rá,hogyan kell haladni vele?tologatom rajta,de amikor megáll,sirdogál,szeretne már egyedül is menni.
2009. nov. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak egy éves szülinapjára vettünk,de még most is épp hogy közlekedik vele.

15 hós.

2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom is kb 16 hósan kezdte használni, igaz a mienk rendes magas nagy motor, alig ér le még mindig a lába, de most kezdte lökögetni magát.

Még biztos nem mostanában....

2009. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még szerintem picik vagytok, később biztos fog majd motorozni! Úgy 17-18 hónapos koruk körül szoktak elkezdeni vele hosszabban menni, lábbal hajtva. Viszont érdekességként írom, hogy van olyan gyerek is, akit egyszerűen nem érdekel a kismotor. Például az én fiam egy percig sem ül meg rajta, pedig már 19 hónapos elmúlt. Egyszerűen nem köti le az érdeklődését, inkább rohangászik mindenfelé.
2009. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 hónapos unokaöcsém már rég motorozik.ezért kérdeztem,nekünk kb mi az esélyünk,de szerintem ez is gyerekfüggő,néha megpróbáljuk,de még pihentetem a dolgot.
2009. nov. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!