Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvó/bölcsis nénikkel ti...

Az óvó/bölcsis nénikkel ti tegeződtök vagy magázódtok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a bölcsiben és az oviban is magázódni szokás.
2011. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én magázom őket,de a hasonló korú anyukák tegezik.
2011. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ava87 ***** válasza:

A bölcsiben az egyik gondozónővel egy darabig magázódtunk, aztán ő ajánlotta fel, hogy tegeződjünk (egyébként pont egyidős az anyukámmal), a többiekkel már az elejétől tegeződtünk.

Az oviban is tegeződnek a szülők az óvónőkkel, már az első szülőin ezt kérték mindenkitől.

2011. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igazából nekem nagyon furcsa, hogy tegeződni akarnak velem sokan (egy óvónénit leszámítva). Tegnap felajánlotta a bölcsőde vezetőnője is hogy tegezzem (mert neki úgy egyszerűbb), ennek kapcsán gondolkoztam el. Szerintem nem annyira jó, mert nem vagyunk barátok. Jó viszonyban lehet lenni magázódás mellett is, viszont ha bármilyen konfliktust kell megoldani, akkor szerintem tegeződve nehezebb...


Amúgy egy válaszoló írta, hogy felajánlotta nekik a tegeződést, csak félve írom, de ezt nagyon nem illik! Szülő-pedagógus (gondozónő) viszonylatban csak a pedagógus ajánlhatja fel ezt! És lehet, hogy szerencséd volt, mert az illető fiatal, és maga sem ismeri ezt a szabályt (vagy csak nem érdekli), de ha kifogsz egy "másfajtát", akkor magadnak teszel keresztbe, mert bunkónak fog tartani.

2011. okt. 20. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!