Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 órája belázasodott a fiam,...

1 órája belázasodott a fiam, és a fülét fajlalja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3,5 éves a fiam.délelött semmi baja nem volt,most este kööhögött.

és most 38,5 a láza,és nagyon fájlalja a fülét.

10 percig alszik,aztán felsír,mit tegyek???

Sót már tettem rá,de csak ha alszik,mert ha fentvan nem engedi annyira sír szegénykém.

Most épp alszik.

Most vigyem orvoshoz,vagy megvárjam a reggelt!!!

Segítsetek....köszönöm

Fájdalom,és lázcsillapított kapott.


2011. okt. 16. 22:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Tegnap hajnali fél 4 ig fent voltam fiammal,10 perc alvás és sírás.

Ma voltunk dokinál reggel.Doki csak azt mondta hörgőhurutja és mandulagyulladása van,mondtam fájlalta a fülét.Nyomkodta,nem fájt neki.

JÓ,ém bizom a fiamban,és felmentem vele a fülészetre.Középfültö gyulladása van,tettek vele vattásan valami gyógyszeri ezt holnap lehet kivenni,és sapka itthon is.

Most a láza 38,3 ennél alább csak reggel ment amikor is 37,8 volt.

Remélem ma már alszunk.És neki is jobb lesz.


Köszönöm a segitséget mindenkinek.

2011. okt. 17. 18:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Ennek a dokinak is vissza venném a diplomáját!! Mi az hogy nem néz bele a fülébe,csak megnyomkodja!! Ez nem orvos!!! Még jó,hogy ilyen talpraesett vagy! Gyógyuljatok meg minél hamarabb!
2011. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!