Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális, ha kisfiam...

Mennyire normális, ha kisfiam (1,5 éves) néha NAGYON HIRTELEN elalszik?

Figyelt kérdés

Tegnap pl. sétáltunk, ült a babakocsiban, kért kekszet, adtam a szájába, és kb. 20 mp múlva aludt (keksszel a szájában).

Vagy volt, hgoy lefektettem aludni, mellé feküdtem, de csak kínlódott, szórakozott, ide-oda vetette magát, hasra fordult úgy beszélt, onnan megfordítottam, hogy "alszunk kisfiam", és mire ezt kimondtam, már aludt is.

Egyéb furcsaságot nem tapasztalok nála.


2011. okt. 14. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2011. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz innen megmondani,a gyerekek hajlamosak "beájulni" ha nagyon fáradtak,de ez picit aggasztónak tünik nekem amiket irsz bár nem akarlak rémisztgetni.
2011. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kifáraszthatod :) Átjöhetnél hozzánk is, mert az én lányom az istennek sem akar elfáradni
2011. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan betegség, aminek az a tünete, hogy valaki bármilyen helyzetben rajtaütésszerűen elalszik, narkolepszia a neve. Ha többször is megtörténik ez, és aggódsz, érdemes elvinned egy kivizsgálásra. Ha másra nem is lesz jó, de legalább megnyugszol. De babáknál még nem tekinthető kórosnak az ilyen hirtelen elalvás.
2011. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Na azért a narkolepsziától még messze áll, de egyébként nekem is az jutott róla eszembe, amikor a keksszel a szájában elaludt. :)
2011. okt. 14. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kisfiam babapiskótával a szájában szunyált be-játszótérről hazafele menet,délbe.

Este ide-oda fordul,helyezkedik és egyik pill-ról másikra már szunyál.

Párom is ilyen,este még le se ér a feje,de már alszik,annyira fáradt.

Szerintem nem gáz,bár,h milyen sűrűn fordul elő azt nem írtad,alkalmanként szerintem simán belefér.

2011. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!