Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetek ha a 2,5 éves...

Mit tehetek ha a 2,5 éves fiamnak minden kakálásnál bereped a popsija?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyen több rostosat, biztos túl kemény a kakija. Unokaöcsémnél is ez volt, de őt a nagyokos anyja kizárólag pizzával, sült krumplival és halrudacskával eteti. :S
2011. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk változatos a kaja, minden van...a főzeléktől kezdve a levesekig meg minden. Ezért nem értem.
2011. okt. 13. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyon NAGYON sok folyadékot, és menj le a gyógyszertárba, kérj erre való hámosító kenőcsöt. Hány naponta van széklete és milyen állagú? Hasfájós?
2011. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok leves,és sok-sok folyadék!A fenekére pedig kérj valami kenőcsöt.
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél zabpelyhet, reggel áztasd meg 10-15 percig bőséges! vízbe, majd önts rá kis tejet, cukrot, fahéjat, almát. Főzd meg 2-3 percig. A lényeg, hogy rengeteg vizet felszív a rost, erről nagyon lágy, puha kaki lesz, ami csak úgy kicsusszan. Elég neki, 1 evőkanálnyit enni naponta. Én két evőkanállal eszem, nekem az aranyerem is vérzett. Ez finom kaja, rakhatsz bele gyümölcsöt, banánt ne, mert az fog. Naponta lesz széklete, ami nagyon fontos, hogy ne legyen valaki bélbeteg, esetleg rákos. Ez tuti tipp!!
2011. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja azt még elfelejtettem, hogy korábban minden nap ettem főzeléket, mégis kevés volt és székrekedéses voltam.
2011. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!