Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton bereped a sarkam mit...

Folyton bereped a sarkam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kétszer leszedettem a bört és két hét után mindig bereped és fáj.Milyen krémet tudtok ajánlani?Azt is mondták nem mindegy milyen papucsot használok,ez igaz?
2011. júl. 14. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Két hét nagyon sok idő. A lábat - mint a kezet is - mindennap, de legalábbis minden másnap ápolni kell, így nem is vesz olyan sok időt igénybe. Este a zuhany alatt átsimítgatod a bőrreszelővel (mivel nem többhetes keményedést kell eltávolítani, lábanként 1 perc), utána pedig minden nap(!) be kell krémezni spec. sarokápolóval (de ilyen gondosság mellett tul.képpen bármilyen krém jó rá), így sosem fog berepedezni.
2011. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap le kell reszelni, így nem nem jut el a dolog odáig, hogy berepedjen, majd (ami nekem legjobban bevált) citromlével átdörzsölni és olivaolajjal bemaszírozni, ez pár nap alatt teljesen rendbehozza. Nyáron a mezitlábas papucsoktól, szandáltól gyorsabban kiszárad a sarok, így rendszeresen kell ápolni.
2011. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a körömvirágkrém használt
2011. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden nap használok habkövet és kenem de egy idö után van mind a két lábamon egy pont ahol bereped.Most kifogom probálni a körömvirág krémet mert az egyik ismerösömis azt ajánlotta.
2011. júl. 15. 04:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítőbe áztasd ki

Aztán meg kend be valamilyen gyógyító krémmel

2013. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!