Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton berekedve...

Miért vagyok folyton berekedve? 13l

Figyelt kérdés

folyton be vagyok rekedve és a hangom is egyre mélyebb lesz.

és az egy dolog hogy mutálok,de szerintem ez már nem normális hogy 2 évig mutálok :S

mert már 11 éves korom óta ez van ...

és már olyan a hangom mint egy fiúnak :S

meg éneken is amikor elkezdek énekelni,annyira ciki,hogy mindig így összecsuklik a hangom és nem birom se a magas,se a mély hangokat kiénekelni

és mindig olyan érzés amikor így köhögök meg ilyenek,mintha ilyen nyálka vagy mi lenne a torkomon

olyan érzés mint amikor meg vagyunk fázva és az a nyálkás szar ott van a torkunkon ...

mikor fog ez elmúlni?

már nagyon idegesít ...

ráadásul ahogy írtam,már most is tökre olyan hangom van még beszéd közbe is mint egy pasinak!! :S esküszöm,ha ennél mélyebb lesz már olyan lesz a hangom mint egy nagydarab kigyúrt feketének o.O

van valami cucc,amivel fel tudnám valahogy "szedni" ezt az izét a torkomról?

előre is köszi ..


2011. szept. 9. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Párlófű tea, nekem bevált!
2011. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
20%
túl sokat cigizel! szokj le kicsilány! :D
2011. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első vagyok. Akármelyik gyógynövényboltban lehet kapni, meg a legtöbb gyógyszertárban is. Általában nem filteres, szóval felforralsz egy pár kb fél liter vizet, amikor felforr, beleteszel 2-3 evőkanálnyi párlófű teát, hagyod egy 10 percig, majd leszűröd. Én is állandóan rekedt voltam, és nagyon sokat segített! És még jó is az íze. :) Cukorral vagy mézzel nyugodtan ízesítheted, és napi 1-2 bögre az optimális adag.
2011. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként nem akarok gonosz lenni, de tök szép, ha valakinek szép, nőiesen mély a hagja :)
2011. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :D

szerintem is szép,de nekem már nem nőiesen mély a hangom hanem olyan kamasz-fiúsan mély ... :S

2011. szept. 9. 19:23
 6/12 A kérdező kommentje:
19:15 nem cigizek ...
2011. szept. 9. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Először is a lányok nem szoktak mutálni, az csak a fiúk kiváltsága.

Másodszor pedig, ha ilyen súlyos a baj a helyedben már rég elmentem volna az orvoshoz. Ő biztosan megtudja mondani, hogy mi bajod van és felírja neked a megfelelő szert ami elmulasztja.

2011. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
írtam privit
2011. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó: tudom,láttam :D

utolsóelőtti: de ezt most nem értem o.O

mások meg azt mondják hogy a lányok is mutálnak ..

akkormost nem tudom hogy kinek higgyek :|

meg az orvos szerintem körbe is röhögne ha bemennék hozzá hogy -JAJJ ISTENEM BE VAGYOK REKEDVEEEEEE!!:SSS

2011. szept. 9. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem fog kiröhögni, mehetsz a szakorvoshoz egyenesen, ő biztos nem fog kiröhögni, hanem belenéz a torkodba, hogy mi van a hangszálaiddal.
2011. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!