Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton berekedve...

Miért vagyok folyton berekedve? 13l

Figyelt kérdés

folyton be vagyok rekedve és a hangom is egyre mélyebb lesz.

és az egy dolog hogy mutálok,de szerintem ez már nem normális hogy 2 évig mutálok :S

mert már 11 éves korom óta ez van ...

és már olyan a hangom mint egy fiúnak :S

meg éneken is amikor elkezdek énekelni,annyira ciki,hogy mindig így összecsuklik a hangom és nem birom se a magas,se a mély hangokat kiénekelni

és mindig olyan érzés amikor így köhögök meg ilyenek,mintha ilyen nyálka vagy mi lenne a torkomon

olyan érzés mint amikor meg vagyunk fázva és az a nyálkás szar ott van a torkunkon ...

mikor fog ez elmúlni?

már nagyon idegesít ...

ráadásul ahogy írtam,már most is tökre olyan hangom van még beszéd közbe is mint egy pasinak!! :S esküszöm,ha ennél mélyebb lesz már olyan lesz a hangom mint egy nagydarab kigyúrt feketének o.O

van valami cucc,amivel fel tudnám valahogy "szedni" ezt az izét a torkomról?

előre is köszi ..


2011. szept. 9. 19:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

jaaa :D

hát akkor köszi :)

majd elmegyek valamikor :S

2011. szept. 9. 20:14
 12/12 anonim válasza:
Én mondhatni énekes vagyok, annak készülök, a legmagasabb hangokat is kiénekelem tisztán , erősen, tiszta a hangom, .. dde én úgy vágyom egy kicsit magasabb rekedt, érdes, markáns fiús hangra kicsit csak... http://www.youtube.com/watch?v=h_gswKWz1xQ ilyenre, :) paddy kelly, örök kedvencem most vagyok amúgy 14 éves. de egyszerűen akármennyit kiabálok, nem sikerül rekedtté tegyem a hangom,, pedig most már olyan hangra vágyom mint Paddy hangszíne, néha..
2013. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!