Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen folyton? (mindig...

Miért ilyen folyton? (mindig mindenhol)

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam,14éves lány

mostanában folyton lehangolt,órákon sem figyel,csak néz ki a a fejéből(vagy az ablakot bambulja)

régebben imádta a matekot és a fizikát , mindig ment versenyekre->most meg csak ül...nem jelentkezik soha,versenyekre sem ,órán sem

pedig a leckéje mindig megvan...és a tanulnivalókat is mindig nagyon precízen tudja

+ rajtakaptam hogy cigizik...de hát ugye barátnők vagyunk..azt mondtam neki hogy ha abbahagyja nem szolok senkinek...de nem hagyta abba

és ha jól láttam...a kezén vannak vágások (?) (ebben nem vok biztos...de vmit láttam tesin)

tanácsot kérnék, miért ilyen? hogyan segíthetnék?

előre is köszi

(bocs hogy hosszú lett)


2011. okt. 15. 19:56
 1/1 anonim válasza:

Kislány!

Beszélgess a barátnőddel! Mondd el neki, hogy aggódsz érte. Kérdezd meg mi történt, miért változott meg? Simán lehet, hogy csak már nem érdeklik azok a dolgok, mint régen. Az is simán előfordulhat, hogy egyszerűen szerelmes ;) Ne parázz. HA viszont bebizonyosodik, hogy komoly problémája van, állj mellette. Ha valóban vágások vannak a kezén, és ezeket magának okozta, fordulj külső segítséghez.

2011. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!