Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Furcsa volt nektek is, hogy...

Furcsa volt nektek is, hogy most ti vagytok a szülők?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok van egy 3 éves kisfiam.Néha valami fura érzés belémnyilal.Fura,hogy már én vagyok a szülő nem pedig a gyerek akit kiszólgálnak.Nekem kell a gyerekemet gondozni,kiszólgálni.Halgatni amint a szobájában játszik.Nekem kell megteremnteni a családias lékkört,hogy jól érezzük magunkat otthon.Eszembe jutnak azok az idők mikor még én voltam a szobámban,én játszottam,én kértem aputól,anyutól ennivalót mert éhes voltam stb.Halgattam a felnőtteket,hogy minden marhaságról beszélnek ami akkor nem érdekelt.Most meg már én léptem a szülő helyébe.Néha jó,hogy már szülő,felnőtt vagyok,néha meg úgy érzem gyorsan elrepűlt a gyerek korom és,hogy milyen jó a gyerekemnek,hogy gyerek lehet.Éreztetek ilyet ti is vagy hasonlót?
2011. okt. 10. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor a legfurcsább mikor hallom a gyerekemet beszélgetni a más gyerekekkel, és mondja, hogy az én anyukám így meg úgy, és mindig meglepődök hogy úristen az én vagyok:) És mikor megyek érte oviba a többi gyerek már kiabál neki, hogy megjött az anyukád!
2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,ez nálam is van.
2011. okt. 11. 15:40
 13/15 anonim ***** válasza:
ez egy szuper kérdés volt :-) köszönöm, nagyon jó volt végigolvasni a "saját gondolataimat" :-) meg mikor mondják az oviban, hogy "anyuka"! :-) ki?? ja, én!
2011. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sok mindent megértettem, sokszor mérges voltam, miért szól rám anyu, miért nem haggyja hogy csináljam? és hasonlók...


hihetetlen, de sokkal kevesebbidőm van a férjemre, magamra, barátokra minden másra, de nem csinálnám vissza, így teljes az életem.


rengeteg élménnyel gazdagít, akár csak egy cipősdobozból készített autó garázst csinálunk, vagy gyurmázás, vagy bármi


szerintem ez egy igazi csoda, bár ne akkor kérdezzetek rá erre, mikor épp a haja tépem tőle, mert olyan ,mintha 20 lenne belőle...

2011. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
..hát most ellégé elérzékenyűltem!!E toppik olvasása közben mindig ezt érzem!!:)Tényleg jó,hogy kiírtam ezt a kérdést mert sokak számára úgy érzem mint magaméba is egy pár perce "örömet,büszkeséget,szeretettet" keltett.Anyukák vagyunk ha néha tényleg furcsának is tünik,hisz én is még oly fiatalnak érzem magam.:)Sosha de soha nem csinálnám vissza az amibe bisztos vagyok!!:)
2011. okt. 13. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!