Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek egy 3 éves kislányt...

Elvinnétek egy 3 éves kislányt terhes ultrahangra? Volt aki már elvitte a kistestvér UH vizsgálatára? 16 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Lányom gyakran simizi a pocakomat, mondogatja, hogy a kistestvér van odabann, mutattam az ő UH képeit is. Nem tudom mit értett meg belől.
2011. okt. 5. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

A gyerekek nem hulyek.

Unokaocsem 4 eves, igaz tobb szaz kilometerre lakunk (masik orszagban), de amikor hazalatogattunk - terhesseg alatt majdnem minden honapban -, akkor nagyon is ertette, hogy ki lakik oda bent.

Alig varta, hogy megszulessen a kicsi lany :)))

Nyaron egy honapig nalunk voltak tesomek es nagyon elvezte a kisocskos :))

Igaz, tesom "rosszul" jart, mert kezdodott a felvilagositas - finoman persze - es annak a megmagyarazasa, hogy neki miert nem lesz kistestvere.

2011. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én elvittem a 12 hetesre, a 18 hetesre és a32 hetesre is. Azt nem tudom hogy honnan, de felismerte, és mondta a TV-nek ( 12. hetes, elég komoly UH volt, nagy LED Tv-n volt kivetítés meg minden) hogy baba baba. Pedig akkor még csak 15 hónapos volt.
2011. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem végig jött a nagytesó, 2,5 évesen kezdtük, minden uh-n ott volt. mindig megbeszéltük mit látott, a doki is mesélte neki is, úgyhogy nem volt gond ebből.
2011. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ket es fel evesen vittem nagyon elvezte, megertette, azota van baba a hasamban, es nem a papa meg a mama, meg apa meg mindenki
2011. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves volt mikor elvittük 4d-re és ott nézte a tv-n tesó kukacát....:-)

Értette és ezt emlegette mindig

2011. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem hüvelyi UH, akkor miért ne? lenne ebben valami tragikus?
2011. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hüvelyire nem, de hasira nyugodtan vinném, de talán "kényelmi" okokból nem (nagyon zsibbasztóakat tud kérdezni, és nem tőlem, hanem a dokitól), a 4D-re tuti viszem a 3,5 éves gyerekem.
2011. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak az jutott eszembe, hogy nem okozhat-e ez valamiféle traumát neki. De köszönöm a válaszokat, holnap megyünk együtt.
2011. okt. 6. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:

velünk is eljött a fiam. 3 éves lesz. Igazából kb. 2 percig kötötte le a hugi, aztán minden más érdekesebb volt.

viszont itthon gyakran nézegeti a 4D-s képeket. mi 19 hetesen voltunk.

2011. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Én a másfél évesemet elvittem a 4D-re, de a függöny jobban érdekelte a rendelőben, a képpel nem is foglalkozott:D
2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!