Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nézik le más anyukák a...

Miért nézik le más anyukák a fiamat?

Figyelt kérdés
Születése óta mindíg megvettük a fiunknak a márkás ruhákat. Ezen nem azt kell érteni, hogy nagyon drágán vásárolunk hanem okosan. (pl: most volt akcióban kettőt vesz a harmadik 5Ft. A legdrágább ruha a télikabát 6000Ft volt). Akárhova megyünk azt érzem hogy mindíg méregetik. Én soha nem bántanák meg más anyukát azzal, hogy lenézem a gyerekét. Soha nem itéltem meg valakit aszerint, hogy milyen ruhát hord vagy hány kiló. Veletek is történt már ilyen? Hogy viszonyuljak az ilyen szülőhöz? Néha kedvem lenne rájuk szólni de hát azt mégse tehetem. Mi a vélemnyetek?
2011. okt. 5. 12:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Irigyek?!Soha ne foglalkozz vele,hogy ki mit gondol...!
2011. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy méregetik?


Nekünk szélsőséges darabok vannak a ruhatárunkban, van sok vaterás használt ruhánk és vadiúj márkás ruháink, amelyekről már a szomszéd utcából rikít, hogy veszettül drága volt (anyukám szenvedélyes gyermekruha vásárló :) )


Néha én is azon kapom magam, hogy de ciki ilyen drága ruhában lenni, most biztos ferde szemmel néznek rám, máskor meg, ha olcsóbb használt ruha van rajtunk, akkor meg talán azt hihetik, hogy sajnálom a pénzt a gyerekre.

Viszont sosem tedd még senki megjegyzést, sosem láttam, hogy bárki is a ruhájukra nézett volt, így ez az egész egy mesterséges probléma, csak belőlem fakad.

2011. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12.55: Valamit félreérthettél illetve inkább én írtam rosszul. Nem vettem meg a kabátot csak az volt akcióban 6000Ft. Egyébként ez pont Champion bolt volt.

Mindenkinek köszi a választ, valószínűleg akkor én tulajdonítottam ennek többet mint kellett volna.

2011. okt. 5. 13:15
 14/17 anonim ***** válasza:

Én ezt nem vettem észre.

Szerintem a kutya nem nézi, mi van a gyereken.

2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem már volt hogy megjegyezték a játszón hogy miért ebben a szép ruhában hoztam el a kislányomat, egy fodros kisnadrág volt, ja mondom ezt én játszósnak használom 150 Ft volt egyébként a turiban:) én is szeretem csinosan öltöztetni, van drágább melegítője stb. néha mondom ilyeneket kapok, de én meg úgy vagyok vele, hogy olyan hamar kinő mindent legyen legalább rajta :)
2011. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amíg hagyod, hogy a drága ruhában is "éljen" a gyerek addig kit érdekel mit szólnak mások? Értem ezalatt, hogyha mehet játszani, csúszni-mászni a játszótéren, homokozni addig ne foglalkozz másokkal. Én is szeretem ha szépen van felöltözve a gyerek, mások gyerekét is megjegyzem magamnak vagy a szülőnek, de akkor sem sajnálok le senkit ha a játszin használtabban van, vagy akárhol máshol.
2011. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek, itt minden gyereken markas ruha van, a legtobbjukon meg a jatszoteren is.

Viszont a markas ruhakat meg lehet venni olcson. 70 szazalekos leertekelessel szoktam a gyerkocnek bevasarolni. (Benetton, Zara stb).

Egyebkent a magyarorszagi markasabb gyerekboltok nagyon dragak.

Amugy szerintem sem nezik le a gyereked.

2011. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!