Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nézik le más anyukák a...

Miért nézik le más anyukák a fiamat?

Figyelt kérdés
Születése óta mindíg megvettük a fiunknak a márkás ruhákat. Ezen nem azt kell érteni, hogy nagyon drágán vásárolunk hanem okosan. (pl: most volt akcióban kettőt vesz a harmadik 5Ft. A legdrágább ruha a télikabát 6000Ft volt). Akárhova megyünk azt érzem hogy mindíg méregetik. Én soha nem bántanák meg más anyukát azzal, hogy lenézem a gyerekét. Soha nem itéltem meg valakit aszerint, hogy milyen ruhát hord vagy hány kiló. Veletek is történt már ilyen? Hogy viszonyuljak az ilyen szülőhöz? Néha kedvem lenne rájuk szólni de hát azt mégse tehetem. Mi a vélemnyetek?
2011. okt. 5. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te valamit beképzelsz magadnak.

A kutya nem nézi milyen ruha van a gyereken

2011. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tesz megjegyzést nem tudom, hogy miből gondolod, hogy lenéz? A nézéséből? Szerintem az a legtisztább, hogy ilyenkor rá kell kérdezni, hogy "látom valami nem tetszik. Megosztanád velem, hogy mi az?" Abból, mert te "úgy érzed" még nem biztos, hogy úgy is van. Egyébként velünk ilyen nem volt, én sosem vettem észre ilyet. Ha meg valóban így van, akkor csak az irígység beszél belőlük, azzal meg nem kell foglalkozni. Úgy öltözteted a fiad, ahogy te akarod.
2011. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De miből gondolod, hogy lenézi bárki is? Mert nézegetik? :)


A játszótéren van egy kisfiú nálunk (3 év körüli) és mindig megcsodáljuk, annyira vagányul van öltöztetve. El is neveztük a legjobban öltözött kisfiúnak :)

2011. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreérthetsz valamit. Nem hiszem, hogy a márkás ruhák miatt méregetnék.

Ha mégis, nem foglalkoznék vele, és ennyi.

2011. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis megnézzük más gyerekét, azt is miben van. Engem sem foglalkoztat általában, ki miben van, ennek ellenére.A múlt héten az én lányomra jegyezte meg az egyik anyuka, hogy honnan veszem a ruháit, mert mind olyan csinos. Lehet, hogy nem hitte el,de mondtam, hogy nagy része a turiból van.
2011. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia

Én olyankor szoktam azt gondolni, hogy "szegény gyerek", amikor indulna játszani, de folyton rászólnak, hogy jajjvigyázzaruhádra!, nehogybepiszkoldmagad!, ezértvettemmegméregdrágán?... stb. Ilyenkor nehéz megelőznöm, hogy az arcomra írva a véleményem.

De egyébként pont hidegen hagy, hogy melyik gyerek miben van, az ő pénztárcájuk, az ő dolguk.

Inkább az szokott előfordulni, hogy - mivel én a praktikumot helyezem előtérbe a divattal szemben-, az enyéimet mérik végig lesajnálóan, hogy "nahát, tréningnaciban van a játszótéren..." pedig nem szakadt v lestrapált mittoménilyen rongy, csakhát ugye nem új kollekciós márkás cucc, mint amit a többség ad a gyerekére a mi környékünkön... de nem izgat, hogy ki mit gondol. Én inkább röhögök magamban, hogy nincs jobb dolguk, mint egymásra licitálni még ebben is....

2011. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ilyesmivel. Jobb ha elfelejted meg mielott a gyerek is bebeszeli maganak, hogy ot lenezi mindenki. Hihetetlen mit at nem vesznek a gyerekek a szuloktol megha nem is beszelunk rolla. Atveszik az erzeseinket a viselkedes modot stb. Nem szabad igy hozzaallni. Olyan ruhat vegyetk ami nektek tetszik es megengedhetitek magatoknak. Neha en is elcsabulok foleg egy nehez het utan (melozom es neha stersszes) es ilyenkor jo a lelkemnek ha vehetek valami szepete hetvegen a baratnommel a kisfiamnak. :) Fogalmam sincs, hogy emiatt leneznek-e vagy sem de ha igen akkor sem veszem eszre mert a jatszoterre jatszani megyunk, sokszor azt sem tudom ki volt ott a gyerekevel. Rohangalunk, hintazunk, homokozunk aztan megyunk haza.
2011. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az én fiamat még útlevélcsináláskor is megcsodálták, kérdezték, hogy honnan vettük azt a simis sapkát a fejére, aminek két kutyafüle volt és kutyapofija. Mondtuk, hogy a keresztanyjától van. 4 hónapos volt. Meg szokták csodálni, ha szépen van felöltözve és igen, én megnézem, mi van más gyereken, de nem lenézem, inkább infót gyűjtök, hogy mi a divat manapság.
2011. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi neked a márkás ruha? Nem hiszem hogy akkora márkákat adnál rá,hogy azért nézzék meg őt,ha a kabátot 6000ért vetted. Szerintem is valamit beképzelsz magadnak. Most ha a játszótérre Zara,meg Replayes,meg hasonlo ruhákban vinnéd,lehet furán néznének,de azt meg nem hiszem hogy olyat veszel.
2011. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy azt sem hiszem, hogy olyan sok ruhán látszik a márkajelzés. A címkét meg már csak nem nézi meg egy idegen...
2011. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!