Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányom nem akar húst...

2 éves lányom nem akar húst enni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a fehérje bevitel nagyon fontos,így ha nem eszi meg a húst,műs fehérjével kell helyettesíteni,és gondoskodni kell a megfelelő vas bevitelről.vagy trükközz.turmixold le a húst,és tésztához keverd hozzá vagy rizshez,mintha mártásos lenne.lehet amúgy csak futó hóbort nála,és elmúlik,de hosszú távon nem egészséges,ha nem eszik.kivéve,ha tudod mással helyettesíteni
2011. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vega családok se hiszem, hogy csak a gyerek fejlődése miatt húst főznének. Szóval pótolható. Mióta nem akar húst enni? Valóban lehet valami hóbort. Én 4 évesen akartam róla leszokni, mert olyan maceráns volt, hogy folyton a fogaim közé ment. :)
2011. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én beleturmixoltam a kajájába vagy a kaja egy részébe,így sosem vette észre,hogy van benne hús is. 3 évesen aztán jött egy fordulat és magától elkezdte kívánni, szeretni.
2011. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédunknak is így volt, az orvos mondta hogy a hús nagyon fontos a gyermekeknél.

Ö bébi ételt javasolt és sikerült. onnantól hogy sokszor 12 hósoknak való menüt adott a gyereknek nem lett eröltetve a húsevés és kb fél év után szépen ette a rendes húst is.

2011. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

enyem is mindig csak a krumplit eszi..hus ottmarad.


ma bevittem neki a krumplit, kesobb pedig a hust. mondtam, hogy ez lila csuszihal, mert elmentem a csillagtóra horgaszni, miki eger kolcsonadta a kezes horgaszbotjat. miki eger piros csuszihalat fogott a goofy cicajanak. pete macskae a csillagto, es babot kert azert, hogy horgaszhassak.. (meg ki tudja milyen baromsagokat hordtam ossze meg).. a lenyeg az, hogy benyomta az osszes (!!) halat (egy tenyérnyit), es amikor kerdeztem maskor is menjek e csillagtora horgaszni, mondta, hogy lila csuszihalat ker legkozelebb is.


miki eger az egyik slager, mondanom sem kell, de ha van kedvenc mesehose, es osszekotod a kajaval, talan a te lanyod is nagyobb kedvvel fogja enni


(eddig en is azt hittem a fiamra, hogy vega, de ezek utan ..csak en nem voltam eleg taktikus :)

2011. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!