Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28-as harántemelős cipőt hol...

28-as harántemelős cipőt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak (4éves) lúdtalpa van, voltunk ortopéd orvosnál, írtak neki fel cipőt, 2hónap volt mire végre készen lett, 2 számmal nagyobb mint kéne. A gyógytornászunk javasolta, hogy egy sima harántemelős cipő is sokat segíthetne, de hol lehet kapni ekkora méretben?

Köszönöm a segítséget!


2011. szept. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
falcon, siesta, azt hiszem az elefanten cipőkben is van
2011. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Siesta szandink van oviba benticipőnek, hát nem kimondottan harántemelős, valami nagyon kis minimális emelés van benne és ezt tapasztaltam a többi márkás cipőnél is, hogy ekkora méretnél már nem igazán olyanok a cipők. De lehet hogy tévedek? Véleményeket várok! Köszi!
2011. szept. 20. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg náluk, Supy cipő:

[link]

2011. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sarokdöntött cipő vegyél, ne harántemelőset. Külön kérte az ortopéd orvosunk, hogy NE legyen harántemelős a bab,gyerekcipő.

Szamost, Supy-t könnyen beszerezhetsz. Szamost majdnem minden gyerekcipősnél találtam eddig, Supy-t én csak netről tudok rendelni mert Pesten van boltjuk.

2011. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most találkoztam egy Maus nevű cipővel. Az sem haránt emelős, hanem supinálós (kifelé döntős).

Éppen Asso szandit keresgéltem. Az sem igazán haránt emelős, de egy picit magasabb az a része, mint más cipőnél. Lehet, érdemes lenne személyesen is megnézned. 4900 Ft-ért vettem. Ja, és finom puha a talp felülete, és egész hajlékony is.

2011. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha pesti vagy, a heim pal elso emeleten van egy salus bolt, ott lehet kapni nagyon jó szupinális talpú cipúőket.

mivel eleg dragak, mi félévente veszunk egyet (marciustol oktoberig szandit, es oktobertol marciusig zartat)

www.salus.hu

en ezt ajanlom

2011. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a Salust ajánlom. Én is csináltattam a fiamnak (2,5 éves) egyet,de a következőt venni fogom.Ugyanannyiba kerül, de nem kell rá annyit várni.

Tegnap láttam a Bp-en, Sugárban a Pink gyerekcipőboltban.


Nem írtad, hol laktok.

2011. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!

Sajnos vidéken lakunk és itt gyér a választék gyermekcipők terén! Siesta bolt van a közelben meg Elefanten a Deichmann-ban.

Hamarosan utazunk Pestre rokonokhoz, fogok ott nézni az ajánlott márkák közül mindkét gyerekemnek! A kislányom 16hós, nem szeretném, hogy neki is ilyen erős lúdtalp alakuljon ki idősebb korára. Tényleg a cipőkőn nem szabad spórólni!!!

Esetleg abban tudtok segíteni, hogy a 20. ker.-hez legközelebb hol vannak ilyen boltok? Köszönöm!!!

2011. szept. 23. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia én ajánlottam a Malus és Asso cipőket. A csajszi, akitől vettem Csepelen lakik. Ha érdekel, megadom a telefonszámát. Boltja nincs, hanem vagy hozzá kell elmenni, vagy mindenféle kiállításon (akár művelődési házakba) szokott elmenni árúsítani. (Számlát is ad.)
2011. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!