Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harántemelős cipőt kell...

Harántemelős cipőt kell venni, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemsokára esedékes lesz, a kisfiam első cipőjét megvenni, de most kell a harántemelős, vagy sem?
2010. ápr. 20. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell! De a bokáját sarkát tartsa rendesen.

Gyógytornász anyuka

2010. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,első válaszoló írhatok neked privit?
2010. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen.
2010. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én harántemelőset vettem kisfiamnak.3-an vagyunk tesók, mindannyian Siestában jártunk nincs lúdtalpunk, se gerincproblémánk. Így én nem is gondolkodtam betét nélküli cipőben.
2010. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én haránt emelőset vettem de csak minimálisan,de esedékes a szandi igy megkérdeztem a védőnőm mert annyi fura véleményt olvastam.ő azt mondta semmilyen betét nem kell a baba cipőjébe,és haránt emelés se,persze az a kicsi ami a cipőbe van nem baj,de annál több ne legyen,fogja a bokáját,ennyi.
2010. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam elkezdett már magabiztosan járni, akkor vissza kellett mennünk az ortopédiára. Ott az orvos azt mondta, hogy mivel teljesen egészséges a kisfiam, ezért NEM KELL semmi különleges cipő neki-se harántemelős, sem bokafogós, csak arra figyeljünk, hogy márkás legyen, bőr és ne legyen kitaposva. Egészséges babákra vonatkozik ez.
2010. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!