Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőkérdés: Harántemelős vagy...

Cipőkérdés: Harántemelős vagy ne? Illetve még önállóan nem járó babát miben sétáltatjátok tavaszal, zokniban vagy vesztek már neki cipőt? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Megyünk ballagásra április végén, ott le kell tennem kisfiamat, a babakocsiban nem marad majd meg egész nap. Zokniban meg csak nem vihetem el.
2010. márc. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ne legyen benne emelő, vegyél neki inkább puhatalpút.
2010. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg az a cipő a jó, ami a mezítlábas járást "utánozza", tehát puha legyen a talpa. Nem kell bele semmi, mert akkor nem fejlődnek ki jól az izmai. Nagyon sokan dicsérik az Elefanten és Liliput cipőket. Azoknak nagyon jó puha a talpa.
2010. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: és nagyon szépek is szerintem azok a cipők. A lányok igazi kis csajszisak, a kispasik meg nagyon kis vagányak. Sajnos az áruk elég borsos, de ha tényleg jó, akkor megéri!
2010. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a fiamnak liliputi szintű putalapúja volt mikor kézenfogva sétált már kint, mikor önállóan ment, elefantenje volt. tényleg szuper cipők

1.

2010. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 éves pont ma, 1 hónapja jár.

otthon tappancsos zokniban van.

utcai cipője siesta(most éppen valamiért aztmondják nem jó), de ilyet vettünk, puha talpú bőr cipő.

Ez volt a sokadik, ami végre jó lett, pedig sokat felpróbáltunk.

Gondolom 2 év múlva meg egy másik fajta nem lesz jó

2010. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem siestám volt, a páromnak is. mind2en lúdtalpasok vagyunk. talán azért mondják, h nem jó, mert a mi korosztályunk nagyrésze siestát hordott, és nagyrészünk lúdtalpas...
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fiamnak is az volt 9 éve, semmi baja.

Már nem értem az egészet, olyan, mint a banán (újabban 1 év felett lehet adni)

2010. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Addig amig a baba nem tanul meg jarni nem kell ra cipöt venni, mert pont a szabadsagot talpizomzaterösitest vonja meg töle az ember.

En nagyon odafigyelek a kisfiam labara, mert sajnos en mindenfele talpas vagyok... ugye a rossz cipök. Lehet a siesta lehuzasa regebbröl jött, de most nagyon jo kis cipöik vannak csak a talpbetet reszet kell jol megnezni mert van amibe eleg merev es magas- na az ilyet nem ajanlom, mert valoban a talp izomzatanak kialakulasa a fontos 1 eves kor körül. puha könnyen hajlithato talpu cipö kell, ami tartja a bokat. tudom ajanlani a geox cipöket(kisfiam altal tesztelt cipök:D ) nehany nike es adidas (ezek között sokat kell valogatni hiaba "nagy markak" mert nagyon sok a merev müanyag talpu köztük)

Mivel ezek a cipök rettenetesen igen nagyon dragak, ajanlom a hasznalt gyerekcipö boltokat, mert neha igazi kis kincsek vannak. ha igy veszel cipöt amire figyelj: talpbetet hasznaltsaga, es a talp kopasa, mivel ezek fontosak a labboltozat es a labtartas kialakulasa szempontjabol ne legyen a talpa kopott föleg sarok resznel es talpbetet sem elhordott, bar ez nemely cipönel cserelhetö, inkabb legyen szepseghibaja.

egyebkent engem hülyenek nezett mindenki de en a 10 honapos kisfiamat 2 zokniban vittem setalani, egy vastag sima es egy csuszasgatlos talpuban, mivel ö 10 honaposan mar ment, nem akartam a labat azzal tönkretenni, hogy az olyan cipöket adom ra ami tiszta merev es korlatozza a lab mozgasat(mivel ilyen kicsi labra nem nagyon van jaro cipö)

2010. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
éppen ezért ajánlottuk a puhatalpút, ami olyan mintha mezítláb lenne a baba. ill. az elefanten, amiben nincs semiféle betét, kifejezetten 1. lépés cipők.
2010. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!