Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideje vagytok otthon...

Mennyi ideje vagytok otthon gyesen?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennék!Én már 14 éve!!!!!
2011. szept. 16. 07:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenkivel egyetértek.Mennek a zöld kezecskék!

Én 35 éves leszek októberbe!

2011. szept. 16. 09:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

szia

én 5 éve vagyok itthon, mivel az első lombik baba volt, nem dolgozhattam a terhesség alatt.

A lányom 20 hós, januártól bölcsis lesz, és pedig megyek dolgozni.

Nekem is sok ez 5 év itthon. Unom a háztartást, utálok főzni, de inkább azt kitalálni, h mit is főzzek. A gyerekeimmel viszont szeretek foglalkozni, játszóterezni.

Ami a legrosszabb, h az agyam beszűkült. Tágítanom kell, sürgősen.

2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

5 éve és már rettenetesen unom!

Bár igaz, az állandó rohanás, stresszelés, utazás és az idióta főnökök és munkatársak nem hiányoznak, de azért jó lenne már újra felnőtt társaságban, csinos, nőies ruhákban tölteni a napjaimat :) Na nem mintha trampli lennék, így is csinosan öltözöm, de azért az oviba hordáshoz és a játszóterezéshez nem veszek fel szoknyát és magassarkút, míg a munkába igen :)

2011. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

3 éve lesz decemberben, hogy utthon vagyok, akkor lesz 3 éves a kisfiam. vele a terhességet végig tudtam dolgozni. aztán megint lehúzok 3 évet, mert januárban születik a kislányom, úgyhogy maradok.:)

közben elkezdem az óvónőképzőt a fősulin, úgyhogy unatkozni tutira nem fogok.

26 éves vagyok.

2011. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. és 30 éves leszek kedden :)
2011. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!