Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik otthon vagytok 2 éves...

Akik otthon vagytok 2 éves vagy annál idősebb gyerekkel, miket szoktatok csinálni minden nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mesézünk, kézműveskedünk, játszótérre megyünk, illetve egyedül/egymással is jól elvannak.
2011. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ami jön, nincsenek előre megtervezett programok.

Mostanában jó idő a van, sokat vagyunk a kertben és sokat is megyünk, ma de banki ügyet intéztünk.

Minden napra van valami.

2011. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

előző

kimarad a játszótér, de nem minden nap megyünk, heti 2-3-4x, ahogy adódik

nagyot suliba/ból hozzuk, visszük, úszás, próba.....

2011. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Ezek nálunk is vannak:) Valami új után kutatok,mert már unja a kismanóm a szokásosakat!:)Várok még kommenteket!
2011. máj. 10. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel most jó idő van, naponta 2x játszózunk, ezenkívül boltba járunk/piacra.


Itthon gyurmázunk, most vettem neki Play-Doht a Tescoban (itt a legolcsóbb), és nagyon szereti!:) Ezenkívül a mostani kedvenc a buborékfújó és a rajzolás:)

2011. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanazt, mint eddig, csak kicsit másképp. Pl. gyurmázás helyett sündisznó családot készítünk (fogpiszkálót szurkálunk a gyurmafigurába) vagy sütit sütünk (szemes fekete borssal, szegfűszeggel, rizzsel, köménymaggal díszítjük a kiszaggatott formát). Homokozunk, de vödörbe lapátolás helyett alagutat, vasúti pályát építünk, s ott tologatjuk a vonatot. Kavicsokból autóutat építünk hozzá. Vagy homokból sütünk sütit és feldíszítjük botokkal (gyertya), kavicsokkal, kis csigákkal (amit neki kell megkeresnie). Rajzolás (firkálgatás) helyett papírra is vasúti pályát rajzolunk, állomással, váltóval, s azon futnak utána két napig a vonatok. Papírra történő festés helyett tojástartóból kivágott virágokat festünk, s virágoskertet készítünk belőle. Felmatricázzuk a motorját.

Egyébként rengeteget olvasunk, elmegyünk együtt könyvtárba. Illetve még a puzzle-t szereti nagyon.

2011. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki milyen kreatív:-))))
2011. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

19:12-es vagyok

csak nekem/nekünk van mindig ezer dolgunk, ma is egész délelőtt mentünk(otp, önkormáynzat, visszavittem tellefonomat, szandált néztünk) és eltelt a délelőtt.

De doki, majd nagyért, aztán játszótér és itt az este.

Holnap megint vannak dolgok, pénteken osztálykirándulás....

sorolhatnám

2011. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Reggeli-védőnő-kicsit udvaron játszik homokozik,biciklizik,motorozik,locsolj a virágokat,fűnyírózik,addig én kiteregetek,Itt a dél ebéd alvás,addig én főzök takarítok,megyünk a buszmegállóba biciklizik én gyaloglok,hazaérünk akkor meg kinnt ugra bugrál az én fiamat erőszakkal kell behurcolni még enni is esze ágában sincs bennt maradni.Ja meg most a buborékfújó a frizbi meg az aszfalt kréta a menő:)
2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10:02! Mikor főzöl?
2011. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!