Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideje vagytok otthon...

Mennyi ideje vagytok otthon gyesen?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennék!Én már 14 éve!!!!!
2011. szept. 16. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak másfél éve, (első baba), előtte tanultam, úgyhogy nem járt a gyed. De én már most elég nehezen viselem, szívesen mennék dolgozni, már csak anyagi okok miatt is. Persze nagyon jó itthon a babával lenni,de szeretnék sikeres lenni a szakmámban. Néha olyan haszontalannak érzem magam itthon.
2011. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

5 és fél éve. közben tanultam, diplomáztam, új suliba jártam, 1 évet tanítottam, és októbertől megint tanítok. 3 gyerek van.

neked hány van? 14 éve? hogy bírod? :)

2011. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

4 gyerkőc van,a legnagyobb 8.osztályos 14 éves lesz decemberbe.A legkisebb 21 hónapos.

Úgy tervezem,ha elmegy oviba akkor én is valószínüleg elmegyek legalább 4 órába dolgozni.Idáig még nem is éreztem,de mostanába már igen,hogy nagyon húzos már itthon.

Minden napom szinte ugyanúgy telik.

2011. szept. 16. 08:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éve??


Basszus 14 éve még gyerekem sem volt, gondolatbabn sem.

Amúgy 2,5 éve vagyok itthon a másodikkal.


Előtte 6 évet dolgoztam a (2 gyerek között), a nagy 121,5 éves.

2011. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
14 év után elhiszem,de ha végignézel a 4 gyereken,megérte,gondolom.én 2.5 éve vagyok itthon,elötte meg volt még 3 évem,meg munkanélküli jó pár év,de most 2.5 év után nem szívesen megyek vissza dolgozni.
2011. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok????
2011. szept. 16. 08:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok, most vagyok itthon a harmadikkal aki még csak 2 hónapos. Folyamatában immáron 3.5 éve vagyok itthon és előreláthatólag a kicsi miatt még 2 évig minimum.

Őszintén megmondom, nekem már agyamra megy az itthonlét. Mintha nem is a társadalomban élnék, hanem egy burokban.

Félreértés ne essék,imádom a gyerekeimet (bár a harmadikat nem terveztük pláne nem ilyen gyorsan az első kettő után) de minden napom tök egyforma és úgy érzem szellemileg totál kisimultam (nem jó értelemben).

Persze lehet mondani hogy miért nem iratkozok be suliba stb. de itt nincs erre lehetőség ahol élünk, sokat kéne utazni hozzá és 3 pici gyereket nincs aki elvállalna. Nem beszélve az anyagi oldaláról a dolognak.

2011. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én még "csak" fél éve:)

egyébként előtte 4 évig dolgoztam még a 9.hónapba is:DD

27N

2011. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3éve vagyok itthon a naggyal, és októberben születik akicsi,akivel még 2évet itthon leszek, őt már valószínű bölcsibe kell majd járatni.

30éves vagyok

2011. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

08:27-es vagyok


idén leszek 40 éves:-((((


vissaz akartam menni dolgozni, úgy volt, hogy a kicsi ezen e héten már bölcsibe fog járni,, de bejött egy átszervezés, így 3 éves koráig tuti itthon leszek.

Utána ki tudja ,lehet nem lesz munkám.


Mindenesetre az oviba csak szeptembertől hajlandók bevenni, hiába tölti márciusban a 3-at


Annyira nem visel meg a dolog, legalább nem kell reggel 6-kor kelni.

2011. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!