Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis kérdés? (bővebben lent)

Bölcsis kérdés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt. Hétfőn kezdtük a bölcsit.Szerda óta próbálkozunk a bölcsiben étkezéssel,de nem hajlandó elfogadni sem a reggelit,sem az ebédet,egy falatot sem eszik belőle. Volt valaki más is ilyen helyzetben? Meddig tarthat ez az állapot? Ő amúgy itthon sokat eszik és nem is annyira válogatós. Jövő héten már ott kellene altatnom,de nem fog tudni elaludni,ha egész nap nincs semmi a gyomrában. Azt nem lehet csinálni,hogy délután 16 óráig semmit nem eszik. Ezt leszámítva nincs vele gond,reggel igaz még sírva megy be a csoportba,de utána megnyugszik és ügyesen játszik a többiekkel.
2011. szept. 9. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hüha,nehéz kérdés.Valószínüleg így tiltakozik a bölcsi ellen.Mert itt a legkönnyebb megfogni a szülőt:)

Akkor sem eszik,ha te ott vagy?

Talán az étkezésekra bemehetnél,hogy veled hátha enne.Sztem a gondozónővel beszélj erről.

Én is most adtam a bölcsibe a fiamat,nálunk nagyon segitőkészek.Remélem hamar megoldódik a gondod.

Üdv

2011. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztrájkol, el fog múlni. Nem fog éhen halni, ne félj. Ha meg elég fáradt, még aludni is fog. Majd látja, hogy mindenki eszik, ő is fog enni.
2011. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd rá. Éhen nem hal, ha annyira éhes lesz, úgyis enni fog. Kitartás!
2011. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt is segítőkészek,de sajnos nálunk nem lehet bent a szülő az étkezéseknél. Arra hivatkoztak,hogy az megzavarja a többi kisgyereket.

Én is abban bíztam,hogy majd ha éhes lesz eszik,de egyelőre nem így történt,pedig biztos hogy éhes volt már délben,mivel reggelit sem evett és mégsem kóstolta meg az ébedet,egyik alkalommal sem.


Köszi az eddigi válaszokat!

Várom még a további hozzászólásokat!

2011. szept. 9. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a gondozónő, hogy sztrájkol, aztán elmúlt egy pár nap alatt. Bár én el tudom képzelni, hogy nem is sztrájk volt a fiamnál, hanem egyszerűen nem tetszett neki amit látott:-))) Azóta is csak ebédet eszik, reggelit, uzsonnát nem.
2011. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elöbb utobb hozá szokik ciki is lesz ha a többiek esznek ő nem, megtanulja ha nem eszik éhen marad gyorsan megtanulja hogy ezzel nem ér el semmit és neki lesz rossz nem kell izgulni.
2011. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ő is "sztrájkol"...

Én azzal már teljesen elégedett lennék ha legalább az ebédnek a felét megenné,akkor mégsem teljesen üres gyomorral lenne délutánig.

Köszönöm Nektek is a válaszokat!

2011. szept. 10. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!