Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis kérdés. Megbánta valaki?

Bölcsis kérdés. Megbánta valaki?

Figyelt kérdés

Van valaki aki megbánta hogy beadta bölcsibe a csemetéjét?

Vannak rossz tapasztalatok akár a gondozóval,vagy a többi gyerekkel?


2011. szept. 7. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak jót tudok mondani a bölcsiről!

Imádja a kisfiam a gondozónőket, szereti a kis társait a játékokat az együtt evést/alvást!

Szóval nagyon szereti a bölcsödei közeget! Semmi negatívat nem tapasztaltam a gondozónőkkel kapcsolatban! Sőt figyelmesek és aranyosak, imádják a kisfiam!

2011. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk még csak a 2. hét telik, nem bántam meg, úgy érzem, jó helyen hagyom a kislányomat. Azért a reggeli otthagyás nem egy vidám dolog, hogy finoman fogalmazzak, Délután is állandóan az órát nézem, mikor mehetek már érte. Szóval minden kezdet nehéz, és persze nagyon nem mindegy, mekkora a gyerek. Az enyém 2,5.

Ja és hogy valami jót is írjak, annyira jó érzés látni, milyen ügyesen alkamazkodik az új helyzethez napról napra! Ő a legnagyobb, segít a gondi néninek teríteni, kiosztja a cipőket, mikr kimennek a kertbe, odaviszi a pelenkát, ha a kicsiket pelenkázni kell, leteszi a matracot, ha a gondi néninek tele a keze valamelyik babával, és le kéne tenni, mert elaludt. Annyira ügyes okos kiegyensúlyozott nagylányom van, úgy érzem, ez egy óriási visszaigazolás nekünk!

2011. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik gondozónénivel volt problémánk. Mivel a gyermekem akkor még nem tudta elmondani, mi a baj, csak sejtem, hogy sok mindennek ez a hölgy volt a kiváltója. Soha nem lehetek ebben azonban 100 százalékban biztos, hiszen azok a magatartásbeli problémák, amik szinte teljesen elmúltak, mióta ez a hölgy már nincs a gyermekem közelében, lehet, hogy csak az értelmi fejlődés következtében tűntek el. Szóval a rossz érzés örökre megmarad, bár biztosat sosem fogok tudni.
2011. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy idősebb és egy fiatalabb hölgy a gondozója gyermekemnek.

A fiatal hölgyet nemcsak a kisfiam, de mi is imádjuk, látszik a gyermeken a fejlődés, ha többet van vele.

Viszont az idősebbiknek már az arckifejezésén is látszik, mintha unná amit csinál, vagy csak a "nyugdíjig bírjam ki". Pofákat vág állandóan - szerintem nem is veszi észre magát. Többet beszélget a szomszéd csoport gondozónőjével, mint amennyit a gyerekekkel foglalkozik.

Remélem az oviban is kifogunk egy fiatal, önérzetes gondozót!

2011. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!