Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen probiotikumot ajánlatok?

Milyen probiotikumot ajánlatok?

Figyelt kérdés
Hallottam egy Tv műsorban,hogy ajánlatos probiotikumokat adni a gyerekeknek mielőtt közösségbe mennek(bölcsi,ovi),megelőzési céllal.Várom a tapasztalatokat!
2011. szept. 7. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia, én biztos, hogy semmi ilyesmit nem adnék a gyerekemnek ha nem muszáj. Néhány cégnek biztos jó jövedelem...
2011. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A normaflor,amit lehet három éves kor alatt is.A marslakócskáknak van egy multivitaminja,amihez van probiotikum is,de az négy vagy öt éves kortól van.Én béres cseppet adok neki c vitaminnal.Reggelente kap probiotikus joghurtot.Ennyi.Ebben az évben csak egyszer volt beteg.Ősszel,télen és tavasszal kapja a bérest,napi egyszer 5 cseppet.Elméletileg 2x5 csepp az adag 10 kg-tól.Nekünk ez a kombináció bevált.
2011. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 7. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A normaflorral csak egy baj van hogy egyféle baktériumtörzset tartalmaz.Annál már sokkal jobbak is vannak és bátran adhatók akár pár hónapos gyereknek is

Pl.Protexin Restore

Bonolact pro Kid

2011. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lactiv baby
2011. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Normaflor lassan elavult lesz. Én is a Bonolac Pro Kidet adom, de csak ha betegek és antibiotikumot kapnak.
2011. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!