Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen probiotikumot adjak a...

Milyen probiotikumot adjak a 3éves gyerekemnek? és hogy adagoljam? Minden nap míg nem fogy el?

Figyelt kérdés
tanácsot szeretnék kérni, hogy melyik probiotikumot vegyem meg név szerint, ha az utóbbi időben sok antibiotikomot szedett és plusz még immunerősítőként is jó.
2011. jan. 24. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Normaflore-t használok (bár kifejezetten immunerősítő hatása úgy tudom nincs). Egy ampullát naponta, belekeverem az innivalójába. Az antibiotikum kúra alatt, és utána még 4-5 napig.
2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Protexin-t adok a fiamnak, gasztroenterológus javasolta a Normaflore helyett.
2011. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

igen, azt nem írtam, hogy az orvos nekünk is javasolt valami "Pro Gastro Kid" nevű cuccot, csak sajnos az 3x annyiba került, nekünk nem futotta rá...

2011. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


A Protexin és a Normaflore kb. ugyanannyiba kerül szerencsére.

2011. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi Foreveres Probiotic-ot szedünk, lassan a lányom is le tudja egyben nyelni, tehát ő is ezt fogja kapni már.

A legjobb a mai piacon (már ami a csíraszámot és a hasznos baktériumtörzsek számát illeti).

2011. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Normaflore kb. 1000 Ft 10 adag. A protexin 15 adag 4000 Ft. A második jobb, de sokkal drágább.
2011. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!