Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probiotikumot hogyan kell...

Probiotikumot hogyan kell szedni immunerősítési céllal?

Figyelt kérdés
Kúraszerűen? Ti hogyan adtátok?
2011. aug. 6. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ovis fiam szedi egész évben, kivéve nyáron.Bonolact Re+generált adok neki, sokat kipróbáltunk már de ez vált be a legjobban, keveset beteg és ha el is kap vmilyen vírust, 1-2 nap alatt kilábal belőle.Reggel kapott 1 kapszulát reggeli előtt.
2011. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én olyat adok neki, amiben pro és prebiotikum is van.

Én kúraszerűen adom, amikor eszembe jut, de szinte folyamatosan egy évben.

Nekem is nagyon bejött, immunhiányos kisfiam sosem volt beteg, az immunológus azt mondta, nem létezik, mert folyamatosan betegnek kéne lennie, ilyen eredményekkel gondozásba kéne lennie és már immunglobulinpótlás is kellett volna neki, de jó, ha soha nem beteg, akkor az mégis többet mutat, mint a vérkép.

2011. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint akár folyamatosan is adhatom, esetleg kisebb megszakításokkal.


Kedves 2. válaszló, mi a neve annak, amit szedtek?

2011. aug. 6. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
lacto protect
2011. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is bonolactot adok a fiamnak,de az pro+kid,por állagú,kajájába kell keverni vagy innivalóba.2100 ft egy havi adag.négy hónapja kapja,most fogok kihagyni egy hónapot.ő nagyon sokat volt beteg,azért kezdtem adni neki.az első hónapban még volt beteg,de azóta,vagyis 3 hónapja nem
2011. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!