Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van értelme még felebezni?

Van értelme még felebezni?

Figyelt kérdés

A nagyobbik fiam most töltötte a harmadik életévét a kisebbik 16 hónapos most. Mi Gyálon lakunk és a fiamat elutasították az oviból helyhiányra hivatkozva. Ma beszéltem egy budapesti kerületi óvodavezetővel és ő mondta, hogy azért mert van valakinek kistesója azért még nem lehet elutasítani.Ezt én is így gondolnám plusz, hogy két utcával arrébb egy anyuka ismerősömnek a kislányát aki annyi idős mint a nagyobbik fiam és náluk is van kistesó őt felvették.

A városi jegyzőnél és az gyáli óvoda felügyeletnél van értelme felebeznem?

Mert látom, hogy a 3 éves kisfiam nagyon de nagyon unja magát itthon, a játszira járás már nem elég neki. Úgy érzem még egy év itthon "büntetés" lenne neki. Nem azért akarom, hogy oviba járjon, hogy lepasszoljam, én már annak örülnék ha fél napra felvennék.

Magánovira sajnos nincs pénzünk.

Tipp, hogy mit tehetnék, hogy ha nem is most rögtön de mondjuk 2-3 hónap múlva felvegyék az oviba?


2011. szept. 1. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy megkérdem de hogy hogy most kaptál határozatot? nálatok mikor van a beiratkozás? Nálunk márciusban volt.
2011. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anno 2 éve a húgomat nem vették fel a legközelebbi oviba, pedig az anyám egyedül nevel 2 gyereket és dolgozik. Ő hiába fellebbezett, másik ovit kellett keresni. De így utólag jobb volt ez.
2011. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem most kaptam az elutasítást. Még júniusban, csak most látom a fiamon, hogy neki kevés az itthon lét.
2011. szept. 1. 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor már hiába lebbezel fel, kicsit későn kaptál észbe. Próbáld meg, de ha jót akarsz magadnak egy befolyásos emberkét nem vonsz bele, tehát ne arra hivatkozz, hogy a nem tudom én kinek a gyerekét felvették, pedig ott is otthon van az anyuka. Járjatok ki gyakran játszóra és akkor olyan, mintha szinte délelőtti ovis lenne. Ebéd után úgy is haza kellene hoznod!
2011. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!