Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek a 8 éves húgommal?...

Mit tegyek a 8 éves húgommal? Sürgős!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, a húgom 8 éves. Nem tudom mit csináljak vele. Mióta anyukánk elment dolgozni folyamatosan sír, sőt ordít. Már a szomszédok is átjöttek megnézni, hogy mi baja van olyan hangos. Állandóan hívogatja anyát ha dolgozik pedig ha észreveszik, hogy telefonál akár ki is rúghatják. Kb. 2 hete kezdte el ezt az egészet. Eddig nem volt ilyen. Sehol nem szeret lenni csak itthon de csak úgy ha van még itt vele valaki.

Mit tegyek? Nagyon sürgős!


2011. aug. 24. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lehet lekötni a figyelmét?
2011. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már most egy kicsit megnyugodott. De amúgy nagyon nehéz lekötni.
2011. aug. 24. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus, mert valamilyen trauma érhette, amit nem mer elmondani /akár még molesztálhatták is, ha ez egyik percről a másikra alakult ki/.
2011. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyuddal beszéld ezt meg,hogy hiányzik neki mikor elmegy.Adjon tanácsot neked.Nem tudom,de elenged titeket kettesben esetleg moziba,játszóra,vagy fagyizni,mamához?
2011. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érte őt valami lelki megrázkódtatás? A szüleitek között minden rendben van?
2011. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!