Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan álljak a bölcsihez,...

Hogyan álljak a bölcsihez, tanácsok?

Figyelt kérdés
1éves kisfiamat a jövő héten kezdem beszoktatni,már a beiratkozáson elbőgtem magam. nem akarom túlreagálni csak... értitek.
2011. aug. 24. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
tartsd magad a fiad előtt,mert azt ő is érzi,hogy anya szomorú és azt hiszi majd szerintem,hogy valami rossz következik.bent jókedvű vagy,nevetsz,minden,aztán ha kijössz,mehet a sírás.aztán mondani könnyű,majd kíváncsi leszek magamra.
2011. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyéves még nagyon kicsi, meg tudlak érteni. gondolj arra, hogy nincs más választásod, így kár is ezen rágódni. (gondolom, ha lenne más választásod nem adnád bölcsibe.) és gondolj arra is, hogy milyen jó érzés lesz, ha már kicsit belerázódtatok az új életritmusba, hogy látod, milyen ügyesen birkózik meg a kisfiad az új helyzettel és neked is milyen jó érzés lesz tudni, hogy egyszerre boldogulsz az anyai szereppel és mint dolgozó nő. ügyesek lesztek, vagányak lesztek, ne parázzál, nem lesz semmi baj.
2011. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek főleg neked kedves utolsó:D

igen muszáj =( ugyan nem munka hanem suli miatt, de hát az sem miattam hanem miatta van...:D

nomeg eddig csak "nagyok" között volt és nem épp jön ki a korabeliekkel...!

tudom h jót teszek neki csak nem bírom ott hagyni vad idegen nőkkel:'(

de majd mély levegő nagyot nyel és mosolyog:DDD

otthon meg bömböl mint egy kisgyerek....

2011. aug. 24. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

na valahogy így... -)


Én beadtam mosolyogva vidáman, ideje is volt, kellett neki a gyerektársaság és olyan jól ment, hogy kint azon bőgtem, hogy bement simán. Aztán meg azért bőgtem, mert hisztis volt reggel, tapadt rám és könyörgött és sírt... 2 perc után csend volt bent, láttam elment játszani, én meg csak sírtam minden reggel 10 percet kint.


Nyugi, rendben lesztek.


A bölcsire viszont acélozd meg magad, tudd, hogy mit akarsz, mi a jó a gyerekednek és állj a sarkadra, ha valami nem tetszik. Lesznek érdekes helyzetek.

2012. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!